OCZYSZCZACZ POWIETRZA PHILIPS AC3259/10 AeraSense NA STANIE !!!!

OCZYSZCZACZ POWIETRZA PHILIPS AC3259/10 AeraSense Zobacz większe

1 789,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Oczyszczacz powietrza Series 3000i

Zawsze zdrowsze powietrze

Oczyszczanie powietrza z pomocą aplikacji — zawsze i wszędzie

 • Cząsteczki CADR zgodnie z AHAM*: 393
 • Współpracuje z aplikacją mobilną
 • Tryb antyalergenowy
 • Specjalny automatyczny tryb antyalergenowy umożliwia efektywniejsze usuwanie alergenów

  Specjalnie zaprojektowany tryb antyalergenowy świetnie sprawdza się w usuwaniu typowych alergenów znajdujących się w powietrzu. Kiedy oczyszczacz wykryje nawet najmniejszą zmianę w jakości powietrza, zwiększy swoją wydajność, aby skutecznie je oczyścić.

 • Automatycznie monitoruje, informuje i oczyszcza powietrze

  Zapewniająca efektywne działanie w stopniu porównywalnym z profesjonalnymi czujnikami technologia Philips AeraSense jest wysoce skuteczna w wykrywaniu nawet najmniejszych zmian w powietrzu wewnątrz pomieszczenia. Nieustannie monitoruje powietrze i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora po wykryciu zwiększonego zanieczyszczenia.

 • Produkt certyfikowany lub testowany przez organizacje ECARF i Airmid*

  Produkt certyfikowany lub testowany przez organizacje ECARF i Airmid*

 • Technologia VitaShield IPS o wysokiej wydajności 393 m3/godz. CADR

  Technologia VitaShield IPS o aerodynamicznej konstrukcji i bardzo grubym filtrze NanoProtect zwiększa ilość dostarczanego czystego powietrza do 393 m3/godz., skutecznie usuwając cząsteczki PM2,5, alergeny, bakterie i wirusy.

 • Technologia AeraSense wykrywa drobne cząsteczki, dokonuje pomiarów i automatycznie steruje oczyszczaczem

  Profesjonalny czujnik AeraSense precyzyjnie wykrywa drobne cząsteczki, nawet te mniejsze od pyłów PM2,5 (w tym większość najczęstszych alergenów unoszących się w powietrzu wewnątrz pomieszczeń). Następnie urządzenie przetwarza zebrane dane, aby jak najlepiej dopasować ustawienia do aktualnego stanu powietrza, a także by zagwarantować jego ciągłe oczyszczanie. Ponadto czujnik na bieżąco informuje o jakości powietrza, podając poziom PM2,5.

 • 3 tryby automatyczne i 5 ustawień ręcznych

  Oczyszczacz powietrza Philips z serii 3000i jest wyposażony w trzy automatyczne ustawienia oczyszczania: tryb ogólny, bardzo czuły tryb antyalergenowy oraz bardzo silny tryb antybakteryjny i antywirusowy. Poza trzema trybami automatycznymi oczyszczacz ma także pięć trybów ręcznych. Można wybrać jedno z pięciu ustawień prędkości — od bardzo cichego trybu do niezwykle silnego trybu szybkości Turbo. Wybierz ustawienie idealne do wymaganego poziomu oczyszczania.

 • Steruj oczyszczaczem powietrza z dowolnego miejsca, w każdej chwili

  Steruj oczyszczaczem powietrza za pomocą połączonej aplikacji z dowolnego miejsca i w każdej chwili. Aplikacja Air Matters umożliwia włączanie oczyszczacza, zmianę prędkości pracy wentylatora i sprawdzanie okresu eksploatacji filtra.

 • Wskaźniki jakości powietrza oraz stężenia alergenów w pomieszczeniach i na zewnątrz

  Aplikacja Air Matters zapewnia informacje dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniach i na zewnątrz. Panel sterowania umożliwia łatwy wgląd we wskaźniki jakości powietrza i stężenia pyłków, a także w informacje dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniu, monitorowanej stale przez oczyszczacz.

 • Wskazówki dotyczące zmniejszenia ryzyka narażenia na alergeny i zanieczyszczenia

  Aplikacja przedstawia porady ułatwiające postępowanie w przypadku narażenia na alergeny lub zanieczyszczone powietrze w oparciu o wskaźniki jakości powietrza w pomieszczeniu i na zewnątrz, a także stężenia pyłków.

 • Wizualizacja informacji o jakości powietrza

  Technologia AeraSense wyświetla w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu cyfrowym wskaźnik stężenia alergenów w pomieszczeniu (ang. Indoor Allergen Index, IAI). Na panelu sterowania oczyszczacza powietrza widoczny jest wskaźnik kolorów. Wyświetlacz cyfrowy wskazuje poziom stężenia alergenów w pomieszczeniu, natomiast wskaźnik kolorów zapewnia dodatkową informację wizualną w kolorach od niebieskiego (wskaźniki zanieczyszczenia powietrza i stężenia alergenów mieszczące się w normie) do czerwonego (wskaźniki zanieczyszczenia powietrza i stężenia alergenów przekraczające dopuszczalną normę).

Specyfikacja techniczna

Wydajność

Rozmiar pomieszczenia 95  m²

Wydajność oczyszczania (dym) 393  m³/h

Filtruje cząsteczki PM2,5 > 99  %

Filtruje bakterie 99,99  %

Dane techniczne

Napięcie 220–240  V

Częstotliwość 50/60  Hz

Długość przewodu 2  m

Moc 11–60  W

Zrównoważony rozwój

Pobór mocy w trybie gotowości < 0,5  W

Właściwości

Technologia AeraSense Tak

Stylistyka i wykończenie

Kolor(y) Biały

Kolor panelu sterowania Czarny

Materiał korpusu Plastik

Waga i wymiary

Waga produktu 8,42  kg

Waga wraz z opakowaniem 10,96  kg

Wymiary produktu (dł. x szer. x wys.) 366 × 251 × 698  mm

Wymiary opakowania (dł. × szer. × wys.) 474 × 340 × 798  mm

Dostawa i płatność

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).