Oczyszczacz powietrza OPUS Aeroprime Q

Oczyszczacz powietrza OPUS Aeroprime Q Zobacz większe

454,99 zł brutto


Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Oczyszczacz powietrza OPUS AEROPRIME Q- urządzenie, które spełnia swoją funkcje zarówno w domu jak i przestrzeni biurowej. Zlecana powierzchnia pomieszczenia na której oczyszczacz zapewni efektywne działanie to 35 m2.  W kompaktowej obudowie połączono filtr wstępny, filtr HEPA oraz filtr węglowy. Takie rozwiązanie gwarantuje efektywne zatrzymywanie wszelkich zanieczyszczeń począwszy od włosów, kurzu i sierści zwierząt, poprzez alergeny i cząstki PM2,5 i PM10 , na likwidacji nieprzyjemnych zapachów kończąc. Technologia wykorzystująca światło UV-C oraz jonizację wspomaga jakość filtracji i prowadzi do niszczenia drobnoustrojów chorobotwórczych. Urządzenie sygnalizuje konieczność wymiany filtrów oraz posiada programator czasowy, pozwalający ustawić przedział czasowy po którym urządzenie powinno się wyłączyć. Oczyszczacz posiada wyświetlacz, na którym pokazywany jest aktualny stan pracy urządzenia.

  Aeroprime Q posiada liczne certyfikaty:

  Cechy produktu

  • Filtr wstępny
  • Filtr z węglem aktywnym
  • Filtr HEPA
  • Światło UV-C
  • Jonizacja
  • Wyłącznik czasowy
  • Wskaźnik wymiany filtra

  Dane techniczne

  • Zasilanie 220 - 240 V, 50-60 Hz
  • Moc [W] 55
  • Prędkość wentylatora 3 poziomy
  • Poziom hałasu [dB] 30 / 45 / 55
  • Przepustowość powietrza [m3/h] 78 / 178 / 270
  • Wymiary (W x S x G) 410 x 323 x 185 mm
  • Waga netto [kg] 4,4
  • Waga brutto [kg] 5,2

  Inne polecane produkty

  • philips
  • braun
  • DeLonghi
  • samsung
  • sony
  • lg
  • toshiba
  • blaupunkt
  • kenwood
  • tefal
  • krups
  • karcher
  • philips
  • braun
  • DeLonghi
  • samsung
  • sony
  • lg
  • toshiba
  • blaupunkt
  • kenwood
  • tefal
  • krups
  • karcher
  Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).