Oczyszczacz powietrza OPUS Aeroprime X

Oczyszczacz powietrza OPUS Aeroprime X Zobacz większe

Darmowa wysyłka

595,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Oczyszczacz powietrza OPUS AEROPRIME X auto- urządzenie, które spełnia swoją funkcje zarówno w domu jak i przestrzeni biurowej. Zlecana powierzchnia pomieszczenia na której oczyszczacz zapewni efektywne działanie to 35 m2.  W kompaktowej obudowie połączono filtr wstępny, filtr HEPA oraz filtr węglowy. Takie rozwiązanie gwarantuje efektywne zatrzymywanie wszelkich zanieczyszczeń począwszy od włosów, kurzu i sierści zwierząt, poprzez alergeny i cząstki PM2,5 i PM10 , na likwidacji nieprzyjemnych zapachów kończąc. Technologia wykorzystująca światło UV-C oraz jonizację wspomaga jakość filtracji i prowadzi do niszczenia drobnoustrojów chorobotwórczych. Urządzenie sygnalizuje konieczność wymiany filtrów oraz posiada programator czasowy, pozwalający ustawić przedział czasowy po którym urządzenie powinno się wyłączyć. Oczyszczacz posiada wyświetlacz, na którym pokazywany jest aktualny stan pracy urządzenia.

Ważną cechą skutecznego oczyszczacza jest tryb automatyczny któryAeroprime X auto posiada. Dzięki niemu możliwa jest regulacja procesu oczyszczania powietrza w oparciu o informacje pozyskane przez zintegrowany czujnik zapachów, bez ingerencji użytkownika.

Aeroprime X auto posiada liczne certyfikaty:

Cechy produktu

 • Filtr wstępny
 • Filtr z węglem aktywnym
 • Filtr HEPA
 • Światło UV-C
 • PCO
 • Jonizacja
 • Ekran LED
 • Pilot
 • Wyłącznik czasowy
 • Wskaźnik wymiany filtra

Dane techniczne

 • Zasilanie 220 - 240 V AC, 50-60 Hz
 • Moc [W] 50
 • Prędkość wentylatora 3 poziomy
 • Poziom hałasu [dB] 30 / 45 / 55
 • Przepustowość powietrza [m3/h] 67 / 153 / 244
 • Wymiary (W x S x G) 428 x 389 x 160 mm
 • Waga netto [kg] 4,8
 • Waga brutto [kg] 5,6

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).