Philips Air Washer nawilżacz i oczyszczacz powietrza HU5930/10 HIT !! WYSYŁKA 24H!!

Philips Air Washer nawilżacz i oczyszczacz powietrza HU5930/10 HIT !! WYSYŁKA 24H!! Zobacz większe

Darmowa wysyłka

998,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Philips Air Washer nawilżacz i oczyszczacz powietrza HU5930/10

 

Jest to jedno urządzenie które posiada funkcję nawilżacza i oczyszczacza powietrza. Philips HU5930/10, wyposażony jest technologię nawilżaniaNanoCloud, która stanowi potrójną ochronę przed bakteriami i grzybami. W funkcji oczyszczacza zastosowano system Nano Protect który usuwa 99% zanieczyszczeń, w tym drobny pył, powszechnie występujące alergeny i bakterie. Urządzenie wyposażone jest w alarm który przypomina o konieczności wymiany filtra.

Technologia nawilżania NanoCloud, oczyszczanie NanoProtect

 • Wydajność nawilżania: 500 ml/h*

 • Cząsteczki CADR: 140 m3/h*

 • Filtracja cząsteczek: 0,02 µm*

 • Maksymalny zasięg działania: 70 m2*

 

 Cechy i funkcje:

 • Duża wydajność nawilżania NanoCloud - potrójna ochrona przed bakteriami i pleśnią. Technologia Philips NanoCloud uzyskała certyfikat potwierdzający jej higieniczne działanie. Udowodniono, że uwalnia do powietrza 99%* mniej bakterii w porównaniu z ultradźwiękowymi nawilżaczami, chroniąc długofalowo Twoje zdrowie dzięki powietrzu niemal zupełnie wolnemu od patogenów i pleśni. Technologia Philips NanoCloud tworzy niewidzialną mgiełkę wodną, która nie pozostawia białego osadu czy mokrych plam. Duża wydajność nawilżania — do 500 ml/h*.

 • 4 różne tryby prędkości wentylatora - umożliwiają swobodny wybór i ustawienie preferowanej prędkości wentylatora lub działanie automatyczne (do wyboru prędkości 1, 2 i 3 oraz tryb automatyczny).

 • Filtr NanoProtect skutecznie usuwa cząsteczki o wielkości 0,02 µm*- usuwając 99% bakterii* oraz filtruje zanieczyszczenia o wymiarach zaledwie 0,02 µm*, w tym drobny kurz, typowe alergeny i bakterie. Powierzchnia filtracji cząsteczek rozwija się do 1,17 m2, co zapewnia duże możliwości oczyszczania. Wysoka wydajność oczyszczania do poziomu CADR 140 m3/h*.

 • Elektroniczny wyświetlacz z inteligentnym czujnikiem - wskazuje poziom nawilżenia i temperaturę w pomieszczeniu, które są precyzyjnie mierzone za pomocą inteligentnego czujnika. Kiedy urządzenie wykrywa, że zbiornik wody jest pusty, przypomina o konieczności jego ponownego napełnienia.

 • Blokada rodzicielska- zapobieganie nieprawidłowej obsłudze przez dzieci

 • Łatwe czyszczenie - inteligentnie zaprojektowana struktura wewnętrzna umożliwia łatwe czyszczenie i konserwację wkładu nawilżającego, tacki z wodą oraz zbiornika wody.

 • Programowanie czasu pracy od 1 do 8 godzin i możliwość wyłączenia oświetlenia - elektroniczny wyświetlacz dotykowy umożliwia łatwą obsługę i ustawienie zegara od 1 do 8 godzin. Podświetlenie LED może zostać wyłączone, aby nie zakłócało snu nocą.

 • Alarm Healthy air protect - informuje o konieczności wymiany filtrów. Jeśli nie zostaną one odpowiednio szybko wymienione, urządzenie przestanie działać, ponieważ praca z nieskutecznym filtrem nie przynosi żadnych efektów. Filtr nawilżający, który nigdy nie stoi w wodzie, przestanie się obracać, gdy zabraknie wody lub gdy osiągnie ustawiony wstępnie poziom wilgotności. Natomiast wentylator będzie pracował dalej w trybie oczyszczania i osuszy filtr nawilżający. Dzięki temu masz pewność, że powietrze będzie zawsze czystsze i zdrowsze.

 • Wydajność energetyczna - zużycie energii wynosi zaledwie 6 W.

 • 4 precyzyjne ustawienia poziomu nawilżania - technologia Philips NanoCloud nawilża powietrze w domach, biurach i innych pomieszczeniach, utrzymując nawilżenie na stałym, rekomendowanym poziomie od 40 do 60%. Poziom nawilżenia może być ustawiony manualnie (40, 50 lub 60%) bądź sterowany automatycznie, gdzie odpowiednie nawilżenie zostanie dopasowane do stanu powietrza w pomieszczeniu. Utrzymywanie optymalnego poziomu nawilżenia minimalizuje problemy zdrowotne powodowane przez suche powietrze oraz sprawia, że powietrzem w pomieszczeniu komfortowo się oddycha.

 • Dane techniczne

  Wydajność nawilżania 500 ml/h
  CADR (dym papierosowy) 140 m³/h
  Wskaźniki prędkości wentylatora Prędkość 1, 2 i 3 oraz tryb automatyczny
  Typ panelu sterowania Ekran dotykowy
  Poziom głośności 32–53 dB (A)
  Długość przewodu 1,8 m
  Pojemność zbiornika wody 4 L
  Gwarancja 2 lata
  Wymiary produktu (D x S x W) 460 x 446 x 275 mm
  Waga produktu 8,8 kg

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).