Oczyszczacz powietrza Philips AC3829/10

Oczyszczacz powietrza Philips AC3829/10 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

1 834,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza 2w1 Philips AC3829/10

Wizualizuj i kontroluj powietrze niezależnie od miejsca i czasu. Ten oczyszczacz i nawilżacz powietrza 2 w 1 łączy w sobie dwie funkcje i sprawdza się w pomieszczeniach do 37 m2. Radzi sobie z alergenami, powodującym dyskomfort suchym powietrzem, szkodliwymi gazami, drobnymi cząsteczkami, bakteriami i wirusami.

 • usuwa 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 µm
 • wielkość pomieszczenia: do 37 m²
 • wydajność nawilżania: 600 ml/h
 • CADR (cząsteczki): 310 m3/h
 • zawartość opakowania: oczyszczacz powietrza, filtr wstępny, filtr węglowy, filtr NanoProtect HEPA, filtr NanoCloud

Usuwa do 99,97% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,003 mikrona

Supernowoczesna technologia oczyszczania VitaShield IPS eliminuje 99,97% bardzo drobnych cząsteczek o wielkości zaledwie 0,003 mikrona (800 razy mniejszych niż cząsteczki PM2,5), takich jak wirusy, bakterie, pyłki, kurz i sierść zwierząt. Efektem jest bardzo wysoki współczynnik dostarczania czystego powietrza (CADR) na poziomie 310 m3/h. W pomieszczeniu o powierzchni 20 m2 powietrze oczyszczane jest w niespełna 7 minut czyli ponad 8 razy na godzinę.

Higieniczne nawilżanie nawet 600 ml/h

Technologia NanoCloud wykorzystuje naturalny, higieniczny proces parowania i zapewnia doskonałą wydajność na poziomie nawet 600 ml/h. Po odparowaniu wody mgiełka staje się niewidoczna, a mniejsze cząsteczki mają ograniczoną zdolność przenoszenia bakterii w powietrzu. Nasze badania laboratoryjne potwierdzają, że technologia NanoCloud rozprowadza o 99% mniej bakterii niż wiodące ultradźwiękowe nawilżacze. Zapobiega też powstawaniu mokrych plam i białego osadu.

Usuwa bakterie i wirusy

Zoptymalizowana funkcja oczyszczania skutecznie wykrywa i usuwa bakterie oraz wirusy, takie jak H1N1 (grypa), zapewniając czystsze i zdrowsze powietrze w domu.

Informujący w czasie rzeczywistym, cyfrowy wskaźnik poziomu PM2,5 w pomieszczeniu

Precyzyjny czujnik z technologią AeraSense wykrywa nawet najmniejsze zmiany cząsteczek w powietrzu i błyskawicznie na nie reaguje. Informacje o poziomie PM2,5 są wyświetlane w czasie rzeczywistym.

3 tryby pracy automatycznej: ogólny, antyalergenowy i snu

Produkt ma skonfigurowane trzy automatyczne ustawienia oczyszczania: tryb ogólny, bardzo czuły tryb antyalergenowy i tryb snu. W trybie snu wskaźniki wyświetlacza są przyciemnione, a wentylator działa z najmniejszą prędkością. Wybierz odpowiedni tryb i zoptymalizuj działanie urządzenia odpowiednio do swoich potrzeb.

Śledzenie, monitorowanie i sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej

Dzięki aplikacji Air Matters możesz sterować oczyszczaczem powietrza w dowolnym miejscu i czasie. Możesz sprawdzać jakość powietrza w aplikacji, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo bez względu na to, gdzie jesteś, oraz aby porównywać jakość powietrza w pomieszczeniu z jakością powietrza na zewnątrz. Aplikacja pozwala również zmieniać prędkość wentylatora i sprawdzać stan filtra.

Specyfikacja techniczna

Wydajność

 • Rozmiar pomieszczenia: 37 m²
 • (Cząsteczki) CADR: 310  m³/h
 • Usuwanie cząsteczek o wielkości 0,3 µm: 99,97%
 • Usuwanie niezwykle drobnych cząsteczek: 99,97% cząsteczek o wielkości tylko 3 nm
 • Filtruje wirusa H1N1: 99,9%
 • Filtruje bakterie: 99,9%

Właściwości

 • VitaShield IPS: Tak
 • Technologia AeraSense: Tak
 • Informacje o jakości powietrza: Numeryczne
 • Czujnik cząsteczek PM2,5: Tak
 • Tryby: 3 tryby pracy automatycznej
 • Aerodynamiczny kształt: Wlew z tyłu
 • Prędkość wentylatora: 4 ręczne ustawienia prędkości
 • Blokada rodzicielska: Tak
 • Blokada i alarm Healthy air protect: Tak
 • Zegar: 1–9  godzin
 • Silnik: DC

Stylistyka i wykończenie

 • Kolor: Biały
 • Kolor panelu sterowania: Czarny 7 C
 • Typ panelu sterowania: Panel dotykowy
 • Materiał korpusu: Tworzywo ABS

Dane techniczne

 • Napięcie: 220–240 V
 • Częstotliwość: 50/60 Hz
 • Długość przewodu: 1,8 m

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).