OCZYSZCZACZ POWIETRZA DAIKIN URURU MCK75J VM-K

OCZYSZCZACZ POWIETRZA DAIKIN URURU MCK75J VM-K Zobacz większe

1 936,80 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

OCZYSZCZACZ POWIETRZA DAIKIN URURU MCK75J VM-K

OCZYSZCZACZE POWIETRZA DAIKIN to urządzenia najnowszej generacji, służące do filtracji powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, obiektach służby zdrowia, zakładach pracy. Zadaniem oczyszczacza DAIKIN MCK75J jest niemal całkowite zredukowanie powszechnych i niebezpiecznych zanieczyszczeń, występujących w powietrzu. Jest to ważne ponieważ w zależności od miejsca zamieszkania lub pracy, powietrze we wnętrzu pomieszczenia może być nawet sto razy bardziej zanieczyszczone, niż powietrze na zewnątrz. Oczyszczacze DAIKIN są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którym zależy na wdychaniu lepszego i zdrowszego powietrza, w tym szczególnie dzieci, osób starszych, alergików, astmatyków i cierpiących na choroby dróg oddechowych.

OCZYSZCZACZ POWIETRZA DAIKIN URURU

Najnowszy oczyszczacz powietrza - oczyszczacz wykorzystujący technologię Streamer. Stanowiąc połączenie nowej technologii, zwiększonej wydajności oraz ultra cichej pracy, jest owocem dbałości o użytkownika, dyskretnie dostarczając oczyszczone powietrze, aby stworzyć zdrowe środowisko domowe. Oczyszczone powietrze poprawia postrzeganie komfortu, a dzięki usuwaniu oraz rozkładaniu zanieczyszczeń i woni, oczyszczacz powietrza wykorzystujący technologię Streamer odgrywa ważną rolę w przypadku osób cierpiących na schorzenia astmatyczne lub alergiczne. Dzięki włożonemu wysiłkowi stał się jednym z najlepszych oczyszczaczy domowych na dzisiejszym rynku.

OCZYSZCZACZ POWIETRZA DAIKIN URURU - filtry

 • filtr wstępny zawierający katechinę - przejmuje duże cząstki kurzu i sierść zwierząt
 • jonizator plazmowy ładuje dodatnimi ładunkami cząsteczki kurzu i pyłki, które następnie są usuwane przez naładowany ujemnie elektrostatyczny filtr pochłaniający kurz
 • technologia Flash Streamer rozkłada substancje chemiczne takie jak zapachy i formaldehyd na nieszkodliwe produkty uboczne
 • technologia Flash Streamer przyczynia się także do powstania reakcji fotokatalitycznej na powierzchni tytanowo-apatytowego filtra fotokatalitycznego - ujemnie naładowany elektrostatyczny filtr pochłania dodatnio naładowany kurz i pyłki.
 • tytanowo-apatytowy filtr fotokatalityczny pochłania i rozkłada bakterie i wirusy
 • wkładka zapachowa unicestwia niepożądane zapachy

ROZBUDOWANY, SZEŚCIOWARSTWOWY SYSTEM OCZYSZCZANIA

Wyładowania elektryczne (Streamer) są rodzajem wyładowań plazmowych, w których generowane są szybkie elektrony zderzające się z cząsteczkami tlenu i azotu, powodując ich uaktywnienie i zdolność do oksydacyjnego rozkładu bakterii. Wyładowanie takiego typu posiada zdolność do eliminowania bakterii i pleśni, a także niebezpiecznych substancji chemicznych, alergenów itp. W porównaniu ze standardowym wyładowaniem plazmowym (wyładowaniem jarzeniowym), zakres wyładowań z generatora Streamer firmy Daikin jest szerszy, co ułatwia zderzenia elektronów z cząsteczkami tlenu i azotu zawartymi w powietrzu. Umożliwia to przestrzenne generowanie uaktywnionych cząsteczek w przestrzeni o znacznej szerokości, czego skutkiem jest 1000 razy większa szybkość oksydacyjnego rozkładu przy tej samej mocy elektrycznej.

FUNKCJE DAIKIN URURU

 • duży nawiew powietrza: 450 m3/h (w trybie turbo)
 • bardzo cicha praca: 17 dB(A) (w trybie cichym) - idealny do sypialni
 • kompaktowy rozmiar - komponuje się z każdym miejscem, żadne pomieszczenie, ani biuro nie jest za małe dla MCK75JVM-K
 • przenośny - jednostkę można w łatwy sposób (tylko 11 kg) przenosić z jednego pomieszczenia do drugiego
 • niskie wymagania odnośnie konserwacji, łatwe czyszczenie - łatwy do czyszczenia płaski panel
 • nadający się do mycia i ponownego wykorzystania wkład
 • blokada dziecięca
 • praca automatyczna
 • tryb jonizacji pyłków
 • przełącznik ustawienia poziomu wilgotności
 • regulacja jasności
 • tryb TURBO
 • wyłącznik czasowy, timer
 • 5 prędkości wentylatora

OKRES WYMIANY FILTRÓW

waha się w zależności od sposobu eksploatacji i miejsca instalacji urządzenia. Lampka filtru włącza się po upływie około 2 lat, jeśli urządzenie jest używane codziennie w domu, w którym wypala się 10 papierosów dziennie. Okres wymiany skraca się w przypadku eksploatacji urządzenia w szczególnie zanieczyszczonym miejscu.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

 • oczyszczacz powietrza Daikin Ururu
 • pilot zdalnego sterowania
 • gwarancja na pełne 3 lata, obowiązuje dla wszystkich Klientów: zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm.
 • 7 filtrów harmonijkowych wystarczających na 10 lat użytkowania

Czyste powietrze

można określić jako powietrze, z którego szkodliwe cząsteczki i zanieczyszczenia zostały usunięte, lecz firma Daikin posuwa się dalej. Nasza technologia oczyszczania powietrza zapewnia nie tylko usunięcie, a następnie zniszczenie szkodliwych cząsteczek, lecz także kurzu, woni, bakterii, sierści, pleśni, pyłków i roztoczy oraz innych alergenów, zapewniając w ten sposób czystość i zdrowy stan powietrza.

DANE TECHNICZNE

______________________________________________

oczyszczacz powietrza

 • typ: z filtrami
 • forma: wolnostojący
 • maksymalna powierzchnia według producenta: max. 46 m2
 • maksymalna powierzchnia według klimasklep: max. 36 m2
 • maksymalny przepływ powietrza: max. 450 m3/h
 • przepływ powietrza: 50 / 150 / 240 / 330 / 450 m3/h
 • maksymalne nawilżanie powietrza: max. 600 ml/h
 • nawilżanie powietrza: 240 / 290 / 370 / 470 / 600 ml/h
 • pojemność zbiornika wody: 4 l
 • funkcje: polecane do smogu / filtrowanie sierści / jonizator / nawilżanie powietrza / usuwanie bakterii / wirusów / usuwanie formaldehydu / VOC / usuwanie kurzu / roztoczy / usuwanie pyłków / alergenów / usuwanie smogu / usuwanie zapachów / usuwanie zarodników pleśni
 • filtry: filtr fotokatalityczny tytanowo-apatytowy / filtr HEPA elektrostatyczny - harmonijkowy, pochłaniający kurz / filtr wodny / filtr wstępny polipropylenowy z katechiną / filtr z katalizatorem eliminującym zapachy / jonizator / podwójny filtr wstępny / technologia Flash Streamer
 • filtr HEPA - klasa: inny równoważny z HEPA
 • filtr węglowy - klasa: inny równoważny z węglowym (niewymienny)
 • żywotność filtrów według producenta: 14 lat (7 filtrów w zestawie, 1 filtr co 2 lata)
 • filtry w zestawie: 7 szt.
 • poziom ciśnienia akustycznego: 17 / 26 / 36 / 43 / 50 dB(A)
 • prędkości wentylatora: 5 poziomów
 • sterowanie: panel sterowania / pilot bezprzewodowy
 • dodatkowe funkcje: blokada dziecięca / timer (wyłącznik czasowy)tryb auto / tryb nocny / tryb turbo / wskaźnik jakości powietrzawskaźnik wymiany filtrów / wyłącznik bezpieczeństwa (zatrzymuje pracę urządzenia po otwarciu panelu)
 • kolor: czarno-srebrny
 • skuteczność oczyszczania - pył zawieszony PM2.5: szacunkowo 98,24 %
 • skuteczność oczyszczania - pył zawieszony PM10: szacunkowo 98,34 %
 • skuteczność oczyszczania - bakterie i wirusy: 99,1 %
 • skuteczność oczyszczania - wirus H5N1 (ptasia grypa): 100 %
 • skuteczność oczyszczania - wirus A/H1N1 (świńska grypa): 100 %
 • skuteczność oczyszczania - zarodniki pleśni: 87,9 %
 • skuteczność oczyszczania - kurz: 95,1 %
 • skuteczność oczyszczania - pyłki: szacunkowo 99,6 %
 • skuteczność oczyszczania - formaldehyd: szacunkowo 99,6 %
 • certyfikaty: British Allergy Foundation / CE / Energy Star / NIHE / rekomendacja eksperta klimasklep / TÜV Nord

elektryczne

 • napięcie: 220 - 240 V
 • częstotliwość: 50 - 60 Hz
 • maksymalne natężenie: 0,71 A
 • natężenie: 0,09 / 0,12 / 0,19 / 0,31 / 0,71 A
 • maksymalny pobór mocy: 84 W
 • pobór mocy: 8 / 11 / 18 / 35 / 84 W

fizyczne

 • szerokość: 39,5 cm
 • głębokość: 26,8 cm
 • wysokość: 59,0 cm
 • waga: 11 kg
 • ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
 • ilość na palecie EURO: 25 szt

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).