ODKURZACZ workowy ELECTROLUX FAMA EUS8ANIMAL HIT! NA STANIE ! SZYBKA WYSYŁKA !!

ODKURZACZ workowy ELECTROLUX FAMA EUS8ANIMAL HIT! NA STANIE ! SZYBKA WYSYŁKA !! Zobacz większe

789,99 zł brutto


Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Odkurzacz UltraSilencer Zen o doskonałej skuteczności zbierania kurzu z innowacyjnej technologią Silent Zen System™, wyposażony w wydajne ssawki: AeroPro™ Silent. i AeroPro™ 3-w-1. Moc maksymalna 750 W, 2 worki na kurz o pojemności 5 l, zintegrowane akcesoria. Dzięki udoskonalonemu wężowi oraz cichej i bardzo wydajnej ssawce odkurzacz  pracuje z głośnością zaledwie 58 dB.

Odkurzacz workowy czyli najbardziej rozpowszechniony i popularny odkurzacz, ponieważ jest prosty i łatwy w obsłudze. Po zapełnieniu worka, wystarczy go po prostu wyrzucić i problem mamy z głowy.
Wymiana worka zależna jest od jego wielkości - im większy worek tym więcej czasu zajmie jego napełnienie.

Klasa enegetyczna

Klasą energetyczna A jest przyznawana dla odkurzaczy o najmniejszym zużyciu energii w stosunku do skuteczności zbierania kurzu. Dzięki temu odkurzacz najskuteczniej radzi sobie z kurzem, a swoją pracę wykonuje sprawniej, przy jednoczesnym zmniejszonym poborze mocy.
Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych

Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych opisuje skuteczność odkurzania drewnianej podłogi ze szczelinami. Klasa A oznacza zebranie nawet  do 111% kurzu dzięki czemu dużo szybciej pozbędziesz się kurzu z podłogi.
Klasa emisji kurzu

Klasa emisji kurzu to istotny parametr, szczególnie dla alergików oraz rodzin z małymi dziećmi, ponieważ informuje o czystości powietrza wydmuchiwanego przez odkurzaczOdkurzacze z klasą A emisji kurzu przepuszczają zaledwie 0,02% kurzu.
Zasięg pracy 12 m

Zasięg pracy to suma długości przewodu zasialającego, węża oraz rury odkurzacza. Im większy zasięg pracy odkurzacza tym większa swoboda podczas odkurzania. Dzięki tak dużemu zasięgowi pracy zyskujesz dużą swobodę pracy czyli odkurzanie bez ciągłego przepinania przewodu zasilającego.

Szczotka do parkietu

Szczotka do odkurzania parkietów to specjalnie zaprojektowana szczotka z miękkiego włosia, która idealnie nadaje się do odkurzania twardych powierzchni podłogowych tj. parkiet lub panele. Dzięki parkietówce w delikatny sposób oczyścisz z zanieczyszczeń drewnianą podłogę nie powodując jej zarysowania.
Gumowe kółka

Odkurzacz wyposażony jest w tzw. miękkie kółka dzięki czemu kółka nie ślizgają się i nie rysują delikatnych podłóg (np.parkietu, paneli) oraz eliminują zbędny hałas.

Techniczne

Rodzaj odkurzacza 

Standardowy

Konstrukcja 

Elastyczny wąż , Ergonomiczna rączka , Ergonomiczny uchwyt AeroPro , Gumowe kółka , Gumowy zderzak chroniący meble , Obrotowy wąż , Regulacja mocy , Rura teleskopowa z blokadą , System higienicznego zamknięcia , Wskaźnik zapełnienia worka , Wyświetlacz cyfrowy informujący o ustawieniach mocy , Zatrzaskowy system mocowania szczotek , 2 worki na kurz , 3 uchwyty do parkowania

Zabezpieczenia 

Blokada zamknięcia pokrywy bez worka

Poziom hałasu [dB] 

58

Zastosowane technologie

Motion Control  , Silent Zen 

Efektywność energetyczna

Moc silnika [W] 

750

Klasa energetyczna 

A

Klasa reemisji kurzu 

A

Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych 

A

Klasa skuteczności odkurzania dywanów 

B

Roczne zużycie energii [kWh/rok] 

24.4

Zasilanie

Rodzaj zasilania 

Sieciowe

Zasięg pracy [m] 

12

Automatyczny zwijacz przewodu 

TAK

Odkurzanie

Zbieranie kurzu 

Worek

Pojemność worka/pojemnika [l] 

5

Rodzaj worka 

Jednorazowy , Z higienicznym zamknięciem

Model worka 

S-bag

Wykładzina podłogowa

Różne rodzaje podłóg

Funkcje

Komunikacja 

Wyświetlacz LCD , Wyświetlacz wskazań poziomu mocy

Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika 

Elektroniczny , TAK

Regulacja mocy 

Elektroniczna na obudowie

Parkowanie 

Poziome i pionowe

Filtry

Filtr wylotowy

Zmywalny filtr Allergy Plus

Filtr ochronny na silnik

Standardowy

Wymagania higieniczne

Do codziennych zadań

Fizyczne

Waga [kg] 

8.45

Wyposażenie

Dysze/szczotki 

Mini Turboszczotka  , Parkietówka AeoPro , Ssawka FlowMotion Parketto

Rury 

Aluminiowe , Teleskopowe z zatrzaskiem

Szczotki (Filtry)

Szczotka do parkietu

Schowek na akcesoria 

W korpusie

Ogólne

Producent

Electrolux

Linia 

Ultra Silencer

Kolor 

Czerwony

Okres gwarancji 

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).