Electrolux odkurzacz bezprzewodowy EER73BP 14,4V HIT! NA STANIE !! SZYBKA WYSYŁKA !!

Electrolux odkurzacz bezprzewodowy EER73BP 14,4V HIT! NA STANIE !! SZYBKA WYSYŁKA !! Zobacz większe

474,99 zł brutto

Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Electrolux odkurzacz bezprzewodowy EER73BP ErgoRapido

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Electrolux EER73BP ErgoRapido 2w1, sprawdzi się znakomicie zarówno podczas odkurzania dużych powierzchni, jak i trudno dostępnych miejsc. Konstrukcja 2w1 pozwala na maksymalną swobodę odkurzania każdego rodzaju powierzchni. Łatwo odłączana część ręczna, umożliwia czyszczenie bez wysiłku mebli, lub wnętrza samochodu. Oświetlenie LED nie pozwoli przeoczyć żadnego zabrudzenia

Marka: Electrolux ID [1078489]

Wydajne akumulatory Sony Li-Ion HD 4 wydajne baterie Li-Ion Sony HD, wystarczy do ciągłego czyszczenia aż do 30 minut. Wymiana baterii jest prosta. Akumulator jest ładowany 3 godziny po całkowitym rozładowaniu. Dioda LED wskazuje stan akumulatora.

Maksymalna swoboda odkurzania Konstrukcja 2w1, pozwala maksymalnie wykorzystać swobodę odkurzania. Wystarczy odłączyć jednostkę ręczną od głównego korpusu urządzenia, by swobodnie wyczyścić meble, czy stół w jadalni.

Manewrowanie 180° Ssawka podłogowa z podwójnym przegubem EasySteer™, pozwala na swobodne manewrowanie odkurzaczem wokół mebli i w trudno dostępnych miejscach.

Samostojąca konstrukcja Solidna samostojąca konstrukcja, pozwala zostawić urządzenie tej samej pozycji, łatwo przechowywać i ładować gdziekolwiek w domu.

Diody LED zintegrowane z dyszą Dzięki oświetleniu LED DustSpotter™ nie przeoczysz podczas odkurzania żadnych zabrudzeń, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.

Funkcjonalność:

Odkurzacz bezworkowy 2w1 Ergorapido nowej generacji

Technologia cyklonowa

Przegub EasySteer™

180°

Oświetlenie sprzątanej powierzchni zintegrowanymi w dyszy diodami LED

DustSpotter™

Samostojąca konstrukcja

Wygodna baza ładująca

Kontrolki LED stanu naładowania baterii

Dane techniczne:

Objętość pojemnika na kurz: 0,5 l

Akumulator litowy TurboPower

Baterie Sony Li-Ion HD

Napięcie: 14,4 V

Czas nieprzerwanej pracy: 30 min

Czas ładowania od stanu pełnego rozładowania: 3 h

Wymiary:

Szerokość: 26,6 cm

Wysokość: 114,5 cm

Głębokość: 14,5 cm

Waga: 3,16 kg

Kolor: Jasny różowy

Polecamy:

Odkurzacze podłogowe

Odkurzacze akumulatorowe

Akcesoria do odkurzaczy

oraz

Pozostałe produkty marki Electrolux

Dane techniczne:

 • Rodzaj odkurzacza: pionowy
 • Kolor: różowy
 • Pojemność pojemnika/worka: 0.5 l
 • Zasilanie: akumulatorowe
 • Ssanie na mokro: nie
 • Waga (kg): 3.16 kg
 • 2in1: tak
 • Typ baterii: LI-ION
 • Napięcie: 14.4 V
 • Czas sprzątania: 30 Min.
 • Czas ładowania min: 180 Min.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).