Odkurzacz Robot automatyczny iRobot Roomba 695

Nowy Odkurzacz Robot automatyczny iRobot Roomba 695 Zobacz większe

1 316,00 zł brutto


Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Odkurzacz Automatyczny Roomba 695 Wi-Fi

Wyposażony jest w inteligentną nawigację iAdapt co przekłada się na dokładność pokrycia powierzchni do 98%. System wirtualnej ściany Dual Mode pozwala na wskazanie obszarów, do których odkurzacz nie będzie miał dostępu. Obsługa urządzenia jest możliwa za pomocą smartfonu i połączenia Wi-Fi.

 • Zaawansowana głowica czyszcząca
 • Obsługa za pomocą aplikacji mobilnej iRobot Home (wystarczy nacisnąć przycisk CLEAN)
 • Odkurza pod meblami i dookoła przeszkód
 • Technologia Dirt Detect™ skupia urządzenie, na obszarach które wymagają gruntownego sprzątania
 • Automatyczny powrót do stacji dokującej
 • Filtr AeroVac™ usunie z powietrza odrobiny kurzu i alergeny
 • 3-stopniowy system sprzątania
 • Inteligenta nawigacja iAdapt
 • Wirtualna ściana DualMode
 • Do wszystkich rodzajów podłóg
 • Przeznaczony do zbierania sierści zwierząt

Specyfikacja:

 • Rodzaj: Robot sprzątający
 • Typ: Automatyczny
 • Waga: 3,56 kg
 • Wymiary: 33,5 x 9,3 cm
 • Typ baterii: Li-Ion
 • Czas ładowania: do 3 h
 • Czas pracy: do 60 min
 • Poziom hałasu: do 68 dB
 • Pojemność zbiornika na odpady: 0,6 L
 • Komunikacja: lampki kontrolne / komunikaty głosowe w języku polski / moduł Wi-Fi
 • Filtr: AeroForce – Wysokowydajny

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).