IRYGATOR PHILIPS SONICARE AIRFLOSS HX8261/01

Nowość IRYGATOR PHILIPS SONICARE AIRFLOSS HX8261/01 Zobacz większe

278,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

IRYGATOR PHILIPS SONICARE AIRFLOSS HX8261/01

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Irygator Philips Sonicare AirFloss HX8261/01 cechuje się wysoką skutecznością działania, a to za sprawą wyjątkowej technologii wykorzystującej podczas czyszczenia szczelin międzyzębowych powietrze i mikrokropelki, które z łatwością docierają w trudno dostępne przestrzenie.

SKUTECZNE CZYSZCZENIE

Samo umycie zębów może nie wystarczyć, by w pełni zadbać o higienę jamy ustnej. Szczoteczka często nie dociera bowiem w szczeliny międzyzębowe, przez co gromadzą się w nich resztki jedzenia i bakterie. Za pomocą irygatora bez trudu się z nimi uporasz i zapobiegniesz ubytkom zębów.

EFEKT W 30 SEKUND

Jednorazowy zabieg czyszczący z modelem Philips Sonicare AirFloss HX8261/01 trwa zaledwie pół minuty - tyle czasu potrzebuje irygator, by dokładnie przepłukać wszystkie szczeliny między zębami.

ŁATWE NAPROWADZANIE

Dzięki wąskiej konstrukcji nasadki naprowadzanie jej we właściwe miejsce jest bardzo proste. Wystarczy przesuwać irygatorem po powierzchni zębów i poczekać, aż zatrzyma się we wgłębieniu pomiędzy zębami.

POJEMNA BATERIA

Nawet przy regularnym używaniu irygatora nie musisz go często ładować. Bateria urządzenia Philips Sonicare AirFloss HX8261/01 jest bowiem na tyle pojemna, że wystarcza nawet na 2 tygodnie pracy.

WYGODNE NAPEŁNIANIE

W prezentowanym irygatorze znajdziesz zbiornik na wodę lub płyn do płukania w rączce – napełnianie go jest bardzo proste dzięki dużemu otworowi. W urządzeniu pomieści się ilość wody wystarczająca do wykonania dwóch zabiegów czyszczenia zębów.

Specyfikacja:

Typ aparatu: irygator

Zasilanie: akumulatorowe

Czas ładowania akumulatora: 24 godziny

Regulacja ciśnienia wody: nie

Sygnalizator czasu mycia: tak

Kolor obudowy: biało-zielony

Funkcje dodatkowe: technologia mikrokropelek

PARAMETRY ZEWNĘTRZNE

Wymiary opakowania: 24 x 13,50 x 8 cm

Waga z opakowaniem: 0,50 kg

WYPOSAŻENIE

Wyposażenie: irygator, ładowarka

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).