SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON D5710 2200W

Nowość SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON D5710 ThermaCare Pro Zobacz większe

88,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON D5710 ThermaCare Pro 2200W

Innowacyjna suszarka Remington Thermacare PRO 2200 to prawdziwa rewolucja w świecie stylizacji włosów. Zapewnia szybkie, ale bardzo delikatne dla włosów suszenie dzięki zmniejszonemu nagrzewaniu przy zwiększonej sile nadmuchu. Kratka jonowa w stylowej, czarnej obudowie to również sposób na ochronę przed elektryzowaniem się fryzury!

MNIEJSZE NAGRZEWANIE, WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Thermacare PRO 2200 charakteryzuje się mocą 2000W przy wydajności suszenia wyliczonej na 2200W. Tę cechę urządzenie zawdzięcza dużemu silnikowi, który gwarantuje mocny nawiew. Decyduje on o doskonałym efekcie stylizacji bez przegrzewania łodygi włosa. To sposób od marki Remington dla Ciebie, w celu jeszcze skuteczniejszej ochrony Twoich delikatnych włosów!

ZERO ELEKTRYZOWANIA!

Elektryzowanie się świeżo umytych włosów podczas codziennej stylizacji to już przeszłość dzięki suszarce Thermacare PRO 2200. Specjalna ceramiczna kratka emituje jony, które zapobiegają puszeniu się oraz elektryzowaniu włosów. Nawet codziennie susząc je nie narażasz swojej fryzury na fatalny wygląd spowodowany odstającymi, splątanymi włoskami dookoła głowy!

WYGODA REGULACJI DLA KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW

Remington zadbał też o to, by ta wyjątkowa suszarka mogła być dedykowana każdej kobiecie, która pragnie odrobiny zrozumienia dla struktury swoich włosów. Koncentrator powietrza umożliwia maksymalne wygładzenie włosów prostych na całej długości. 3-stopniowa regulacja temperatury oraz

2-stopniowa

Możliwość ustawienia siły nawiewu pozwalają dokonać właściwego wyboru tych parametrów dla każdej stylizacji. Funkcja zimnego nawiewu to sposób na szybkie utrwalenie fryzury!

Dane techniczne:

 • Funkcja Turbo: Nie
 • Funkcja zimnego nadmuchu: Tak
 • Jonizacja: Tak
 • Liczba prędkości nadmuchu: 2
 • Liczba zakresów temperatury: 3
 • Dyfuzor: Nie
 • Typ suszarki: Standardowa
 • Wyposażenie: Koncentrator
 • Moc [W]: 2200
 • Składana rączka: Nie
 • Zastosowane technologie: Technologia Jonowa

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).