DEPILATOR LASEROWY IPL PHILIPS LUMEA BRI947/00

Nowość DEPILATOR LASEROWY IPL PHILIPS LUMEA BRI947/00 Zobacz większe

1 799,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

DEPILATOR LASEROWY IPL PHILIPS LUMEA BRI947/00

Ciesz się Z 6 miesięcy gładkości bez włosów

Philips Lumea Prestige, nasz najpotężniejszy IPL w historii, zaprojektowany z myślą o krzywiznach Twojego ciała i najłatwiejszy w domu. Wyjątkowo zakrzywione, inteligentne nasadki idealnie dopasowują się do Twoich krzywizn i dostosowują programy leczenia do każdego obszaru ciała.

Inteligentne nasadki zaprojektowane z myślą o najlepszych rezultatach

 • 4 inteligentne dodatki
 • Pachy, bikini, ciało, twarz
 • Z technologią SenseIQ

Ekspercka technologia IPL w domu, opracowana we współpracy z dermatologami

IPL to skrót od Intense Pulsed Light. Philips Lumea emituje delikatne impulsy światła na cebulkę włosa, wprowadzając mieszek włosowy w fazę spoczynku. W konsekwencji ilość włosów na Twoim ciele stopniowo się zmniejsza. Powtarzanie zabiegu pozostawia skórę pięknie pozbawioną włosów i gładką w dotyku. Zabieg zapobiegający odrastaniu włosów jest bezpieczny i delikatny, nawet na wrażliwych obszarach. Urządzenie Philips Lumea zostało przetestowane klinicznie i opracowane we współpracy z dermatologami, aby zapewnić łatwe i skuteczne leczenie w zaciszu własnego domu.

Sprawdzone bezpieczne i skuteczne leczenie

Obiektywne badania wykazują do 92% redukcji włosów już po 3 zabiegach. Pierwsze 4 zabiegi należy wykonywać co 2 tygodnie, po czym powinnaś już widzieć pożądane rezultaty. Aby utrzymać swoje wyniki, po prostu poprawiaj co 4 tygodnie. Po zaledwie 8 zabiegach retuszu możesz być pozbawiony włosów przez 6 miesięcy Aby powiększyć to zdjęcie, kliknij zdjęcie w galerii zdjęć na górze tej strony.

Nadaje się do szerokiej gamy typów włosów i skóry

Philips Lumea Prestige działa skutecznie, łatwo i bezpiecznie na różnych typach włosów i skóry. Działa na naturalnie ciemne blond, brązowe i czarne włosy oraz na odcienie skóry od bardzo białego do ciemnego brązu. Podobnie jak w przypadku innych zabiegów IPL, urządzenia Philips Lumea nie można stosować do pielęgnacji włosów białych/szarych, jasnych blond lub rudych i nie nadaje się do bardzo ciemnej skóry. Wynika to z wysokiego kontrastu wymaganego między pigmentem w kolorze włosów a pigmentem w odcieniu skóry.

Technologia SenseIQ do spersonalizowanej depilacji

Rozsądek. Czujnik SmartSkin urządzenia Lumea wykrywa odcień skóry i wskazuje najbardziej komfortowe ustawienie oświetlenia. Przystosowuje się. Inteligentne nasadki dostosowują programy dostosowane do każdego obszaru ciała. Troski. Opracowany wspólnie z dermatologami i zainspirowany przez Ciebie do delikatnego, długotrwałego usuwania włosów, nawet z wrażliwych obszarów***.

Inteligentne nasadki dostosowują programy do każdego obszaru ciała

Twoje ciało jest wyjątkowe. Wyjątkowo należy też traktować jego skórę, kształty i kontury. Nasadki do całego ciała Lumea są ukształtowane tak, aby idealnie pasowały do ​​każdej krzywizny i dostosowują programy dostosowane do każdego obszaru ciała. Okna zabiegowe są zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować kontakt ze skórą, aby zapewnić, że światło nie ucieka, umożliwiając skuteczne i delikatne zabiegi nawet na delikatnych lub wrażliwych obszarach.

Nasadka pod pachami o wyprofilowanym kształcie

Specjalnie zaprojektowany do leczenia trudno dostępnych obszarów pod pachami, inteligentny nasadka pod pachami jest średniej wielkości z okienkiem o powierzchni 3 cm2. Po założeniu nasadki na urządzenie dostosowuje program dostosowany do obszaru pod pachami. 86% kobiet jest zadowolonych z redukcji włosów pod pachami

Nasadka do okolic bikini z dodatkowym filtrem światła

Kliknij inteligentną nasadkę do bikini, a dostosuje ona program dopasowany specjalnie do tego obszaru. Ma optymalne okienko o powierzchni 3 cm2 z przezroczystym filtrem dla dodatkowego komfortu, a zakrzywiona konstrukcja dopasowuje się do konturów ciała, zapewniając maksymalny kontakt, wydajność i komfort. 78% kobiet było zadowolonych z redukcji włosów w okolicach bikini.

Mocowanie do ciała o zakrzywionej konstrukcji

Inteligentna nasadka do ciała ma największe okno zabiegowe o powierzchni 4,1 cm2, dzięki czemu jest idealna do szybkiego zabiegu na większych obszarach ciała, takich jak nogi, ramiona i brzuch. Zaokrąglony kształt ściśle dopasowuje się do konturów ciała, zapewniając maksymalny kontakt ze skórą. Kliknij na nasadkę, która dostosowuje program dostosowany do Twojego obszaru ciała. 83% kobiet jest zadowolonych z redukcji włosów na nogach

Precyzyjna nasadka do twarzy z dodatkowym filtrem

Nasadka do twarzy została przemyślanie zaprojektowana tak, aby miała małe, płaskie okienko o powierzchni 2 cm2, dzięki czemu można skutecznie i delikatnie pielęgnować włosy na twarzy. Idealny do górnej wargi, podbródka lub linii żuchwy, nasadka ma również wbudowany dodatkowy filtr. Po dodaniu do urządzenia inteligentna nasadka automatycznie dopasowuje zabieg świetlny do twarzy. 84% kobiet zadowolonych z redukcji włosów na twarzy.

Z czujnikiem SmartSkin

Philips Lumea Prestige ma 5 ustawień energii i ułatwia wybór jednego dzięki czujnikowi SmartSkin. Czujnik SmartSkin wskazuje najbardziej komfortowe ustawienie dla kobiet o podobnym odcieniu skóry do Twojej.

Brak części zamiennych, brak ukrytych kosztów

Philips Lumea to kompletne rozwiązanie gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. Nie potrzeba wkładów do napełniania ani żeli.

Dane techniczne:

 • Czujnik odcienia skóry: rozpoznaje odcień skóry
 • Czujnik SmartSkin: odpowiednie ustawienie na żądanie
 • Wbudowany system bezpieczeństwa: zabezpieczenie przed przypadkowym wyzwalaniem błysków
 • Wbudowany filtr UV: ochrona skóry przed promieniami UV
 • Pięć ustawień energii światła: możliwość dostosowania do typu skóry
 • Obsługa przewodowa/bezprzewodowa: przewodowa
 • Tryb przesunięcia i błysku: do szybkiego zastosowania
 • Tryb przyłożenia i błysku: do użycia na małych obszarach ciała
 • Obszary twarzy: podbródek, górna warga, linia szczęki
 • Wrażliwe obszary: pachy, okolice bikini
 • Obszary ciała: ramiona, nogi, brzuch
 • Wysokowydajna lampa: ponad 250 000 błysków
 • Linia bikini: 2 min
 • Obszary twarzy: 1,5 min
 • Podudzia: 8,5 min
 • Pacha: 2,5 min

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).