GOLARKA BRODY PHILIPS OneBlade QP2510 + 2 NASADKI

Nowość GOLARKA BRODY PHILIPS OneBlade QP2510 + 2 NASADKI Zobacz większe

99,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

GOLARKA BRODY PHILIPS OneBlade QP2510/15 + 2 NASADKI

Przycinanie, modelowanie i golenie włosów każdej długości

Philips OneBlade to nowa, rewolucyjna golarka hybrydowa, która umożliwia przycinanie, golenie oraz precyzyjne modelowanie krawędzi przy dowolnej długości włosów. Zapomnij o skomplikowanych czynnościach i przyrządach. OneBlade da sobie radę ze wszystkim.

Przycina włosy, nie podrażnia skóry

 • Do przycinania, modelowania i golenia
 • Do włosów dowolnej długości
 • 2 nasadki do zarostu
 • Do użytku na mokro/na sucho, akumulator

Wyjątkowa technologia OneBlade

Urządzenie Philips OneBlade jest wyposażone w rewolucyjną technologię opracowaną z myślą o stylizacji zarostu i goleniu ciała. Umożliwia przycinanie, modelowanie i golenie przy dowolnej długości włosów. Podwójny system ochrony — złożony z zapewniającej poślizg powłoki i zaokrąglonych końcówek — sprawia, że golenie jest łatwiejsze i bardziej komfortowe. Urządzenie jest również wyposażone w szybko poruszający się nożyk (200 ruchów na sekundę) zapewniający efektywne działanie nawet w przypadku dłuższych włosów.

Przytnij

Przycinaj brodę do idealnej długości za pomocą jednej z dwóch nasadek do przycinania zarostu w zestawie. Nasadka 1 mm zapewni Ci świeży wygląd, a 2 mm kilkudniowy zarost.

Nadaj kształt

Uzyskaj doskonałe linie w kilka sekund dzięki dwustronnemu ostrzu pozwalającemu zobaczyć każdy włosek.

Ogol

OneBlade nie goli tak krótko, jak tradycyjne ostrza, aby nie podrażniać skóry. Gol pod włos, by komfortowo usunąć zarost każdej długości przy użyciu tej golarki hybrydowej do skóry wrażliwej.

Dopasowuje się do kształtu twarzy

Urządzenie Philips OneBlade dopasowuje się do kształtu twarzy, umożliwiając skuteczne i wygodne przycinanie i golenie wszystkich obszarów twarzy.

Twórz precyzyjne krawędzie i ostre linie

Z łatwością gol i przycinaj włosy zgodnie z konturami twarzy. Dwustronne ostrze umożliwia modelowanie krawędzi i tworzenie czystych linii we wszystkich kierunkach.

2 nasadki do zarostu (1, 2 mm) zapewniają równy zarost

Nałóż nasadki, aby uzyskać równy zarost o wybranej długości.

Każde wymienne ostrze wystarcza na 4 miesiące

Trwałe urządzenie Philips OneBlade, które wystarczy wymienić raz na 4 miesiące dla optymalnych wyników.

Używaj na mokro lub na sucho

Korzystaj z urządzenia przy umywalce lub weź je ze sobą pod prysznic. Urządzenie Philips OneBlade do użycia na mokro i na sucho jest łatwe w czyszczeniu i może być używane z pianką lub bez niej.

Wydajny akumulator

Akumulator umożliwia 30 minut ciągłej pracy po 8-godzinnym ładowaniu.

Typ:

 • Do baków
 • Do brody
 • Do wąsów
 • Szyja

Dane techniczne:

 • Rodzaj zasilania: Akumulatorowe
 • Czas ładowania [min]: 480
 • Czas pracy bezprzewodowej [min]: 30

Załączone wyposażenie:

 • 2 nasadki
 • Nasadka ochronna

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).