PROSTOWNICA DO WŁOSÓW REMINGTON HydraLuxe S8901

Nowość PROSTOWNICA DO WŁOSÓW REMINGTON HydraLuxe S8901 Zobacz większe

189,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

PROSTOWNICA DO WŁOSÓW REMINGTON HydraLuxe S8901

A gdyby tak codzienna stylizacja była jednocześnie wartościową pielęgnacją? Czas zerwać z przesuszonymi i łamliwymi włosami! Dodaj fryzurze zdrowego blasku dzięki Remington Hydraluxe. Ta wyjątkowa prostownica wykorzystuje unikalną technologię powłoki płytek Moisture Lock i temperaturę Hydracare, by nawilżać włosy od nasady aż po same końce. Wystarczy tylko, że zmienisz stare urządzenie na Hydraluxe, by zachwycać gładkimi i lśniącymi włosami każdego dnia.

POWŁOKA MOISTURE LOCK

Zadbaj o włosy podczas stylizacji prostownicą REMINGTON Hydraluxe S8901. Powłoka Moisture Lock znajdująca się na płytkach przenosi mikroodżywki na włosy przy każdym pociągnięciu, co pomaga zachować idealną równowagę stopnia nawilżenia włosów podczas stylizacji, co oznacza gładkie i lśniące fryzury.

USTAWIENIE TEMPERATURY HYDRACARE

Ciesz się zdrowszą stylizacją dzięki ustawieniu temperatury Hydracare. Tworzenie własnego stylu przy niższej temperaturze 185°C oznacza, że możesz stylizować bez obawy o nadmierne uszkodzenia cieplne.

FUNKCJA JONIZACJI

Prostownica REMINGTON Hydraluxe S8901 zapewnia jonizację z 90% większą ilością jonów, które zapobiegają elektryzowaniu się włosów, dzięki czemu będą one zawsze piękne i zdrowe.

INDYWIDUALNE USTAWIENIA TEMPERATURY

Dzięki różnym cyfrowo sterowanym ustawieniom temperatury prostownicy REMINGTON Hydraluxe S8901, możesz spersonalizować swoją stylizację, wybierając spośród 9 ustawień temperatury od 150°C do 230°C.

Dzięki funkcji szybkiego nagrzewania, urządzenie może być gotowe do użycia w zaledwie 15 sekund, więc nigdy nie będziesz musiała długo czekać na rozpoczęcie stylizacji.

SMUKŁE PŁYTKI

Prostownica REMINGTON Hydraluxe S8901 posiada smukłe ruchome płytki 110 mm, które zapewniają równomierny nacisk podczas stylizacji, zapewniając doskonałe rezultaty prostowania.

AUTOMATYCZNY WYŁĄCZNIK DLA ZAPOMINALSKICH

Codzienność jest wystarczająco stresująca, by martwić się o włączoną prostownicę. Prostownica REMINGTON Hydraluxe S8901 została wyposażona w funkcję automatycznego wyłączania po 60 minutach, by korzystać z niej komfortowo niezależnie od sytuacji.

PRZEWÓD, KTÓRY NIGDY SIĘ NIE PLĄCZE

Dynamiczne kobiety potrzebują urządzeń, które dotrzymają im kroku. Podczas prostowania włosów prostownicą REMINGTON Hydraluxe S8901 możesz nawet tańczyć – obrotowy przewód z pewnością się nie poplącze. Dodatkowo blokada płytek sprawia, że podczas podróży jej przewożenie będzie wygodniejsze.

Dane techniczne:

 • Automatyczny wyłącznik: Tak
 • Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie: Tak
 • Funkcje dodatkowe: Automatyczne wyłączenie po 60 min., Funkcja blokady
 • Jonizacja: Tak
 • Regulacja temperatury: Tak
 • Możliwość stosowania na suchych lub wilgotnych włosach: Tak
 • Parowa: Nie
 • Możliwość stosowania na mokrych lub wilgotnych włosach: Nie
 • Kolor: Srebrny
 • Wyposażenie: Etui, Obrotowy przewód
 • Liczba poziomów temperatury: 9
 • Moc [W]: 55
 • Płytki wymienne: Nie
 • Powłoka płytek: Ceramiczna
 • Szerokość płytki [mm]: 110
 • Temperatura maksymalna: 230 stopni
 • Typ produktu: Prostownica
 • Wbudowany grzebień: Nie
 • Wyświetlacz LCD: Tak
 • Zastosowane technologie: HydraCare

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).