SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA ORAL-B PRO 760

SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA ORAL-B PRO 760 Zobacz większe

149,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA ORAL-B PRO 750 + KOŃCÓWKA

Najważniejsze cechy

 • Przeznaczenie: Dla całej rodziny
 • Rodzaj: Rotacyjna
 • Zasilanie: Akumulatorowe
 • Ilość końcówek w zestawie: 2
 • Zakres obrotów [obr/min]: 8 800
 • Sygnalizator czasu mycia: Tak
 • Czujnik siły nacisku: Nie
 • Ilość trybów pracy: 1

Dokładne czyszczenie

Dzięki technologii 3D wykonuje ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne.

Usuwanie płytki bakteryjnej

Usuwa do 100% więcej płytki bakteryjnej niż zwykła szczoteczka manualna, pomagając poprawić stan zdrowia dziąseł oraz sprawia, że Twój uśmiech staje się bielszy już od pierwszego dnia szczotkowania dzięki usuwaniu przebarwień powierzchniowych.

2-minutowy timer

Wbudowany timer pomaga zachować zalecany przez dentystów czas szczotkowania zębów, sygnalizując co 30 sekund, że należy przejść do czyszczenia kolejnego obszaru jamy ustnej.

Długi czas pracy akumulatora

Szczotkuj aż do 10 dni na jednym pełnym naładowaniu.

Główki szczoteczki zaprojektowane z udziałem dentystów

Oral-B ma w swojej ofercie wiele różnych rodzajów okrągłych główek, które otaczają każdy ząb, zapewniając zdrowsze dziąsła oraz lepsze efekty czyszczenia zębów, w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.

Marka najczęściej rekomendowana przez dentystów

Szczoteczki Oral-B nie tylko powstają we współpracy z dentystami, ale są również najczęściej polecanymi szczoteczkami do zębów przez dentystów na całym świecie*. Odkryj nowy poziom higieny jamy ustnej z Oral-B.

Dane techniczne:

 • Przeznaczenie: Dla całej rodziny
 • Kolor: Czarny
 • Załączone wyposażenie: Etui podróżne , 1 końcówka, 1 rączka, ładowarka
 • Rodzaj: Rotacyjna
 • Zasilanie: Akumulatorowe
 • Ilość końcówek w zestawie: 2
 • Zakres obrotów [obr/min]: 8 800
 • Regulacja strumienia wody: Nie
 • Sygnalizacja czasu mycia: Tak
 • Uchwyt do mocowania na ścianie: Nie
 • Codzienny: Tak
 • Bezprzewodowy zegar z wyświetlaczem: Nie
 • Sygnalizator czasu mycia: Tak
 • 1 tryb: Tak
 • 1 główka szczoteczki: Tak
 • Wersja czarna: Tak
 • Czujnik siły nacisku: Nie
 • Ilość trybów pracy: 1

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).