DEPILATOR + TRYMER PHILIPS BRP505/00 + ETUI ZESTAW

DEPILATOR + TRYMER PHILIPS BRP505/00 + ETUI ZESTAW Zobacz większe

197,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

DEPILATOR + TRYMER PHILIPS BRP505/00 + ETUI ZESTAW

Gładka skóra na tygodnie

 • Wydajny system depilacji wyrywa włoski z cebulek
 • 2 ustawienia prędkości, aby wyłapywać cieńsze i grubsze włosy
 • Profilowany, ergonomiczny uchwyt zapewniający wygodną obsługę
 • Zmywalna głowica depilująca zapewnia dodatkową higienę i łatwe czyszczenie
 • Trymer do bikini do bezpiecznego i szybkiego przycinania

Łatwa depilacja

Ciesz się gładkimi nogami przez tygodnie dzięki Philips Satinelle. Delikatnie usuwa włoski, nawet krótkie do 0,5 mm, od nasady. Ta specjalna edycja zawiera trymer buikini, aby utrzymać linię bikini w idealnym kształcie i cieszyć się nieskazitelnymi rezultatami

Zasilanie bateryjne dla optymalnej przenośności.

Nie ma potrzeby używania przewodów ładujących! BikiniGenie jest zasilany bateryjnie. W zestawie baterie AA.

Etui podróżne

Eleganckie etui podróżne do przechowywania i transportu.

Wydajny system depilacji wyrywa włoski z cebulek

Wydajny system depilacji pozostawia skórę gładką i pozbawioną zarostu przez tygodnie

2 ustawienia prędkości, aby wyłapywać cieńsze i grubsze włosy

2 ustawienia prędkości do usuwania cieńszych i grubszych włosów w celu bardziej spersonalizowanego zabiegu depilacji.

Profilowany, ergonomiczny uchwyt zapewniający wygodną obsługę

Zaokrąglony kształt idealnie leży w dłoni, zapewniając wygodne usuwanie włosów. Świetnie też wygląda!

Zmywalna głowica depilująca zapewnia dodatkową higienę i łatwe czyszczenie

Ten depilator posiada głowicę depilującą, którą można myć. Głowicę można odpiąć i wyczyścić pod bieżącą wodą dla lepszej higieny

Trymer do bikini do bezpiecznego i szybkiego przycinania

Przytnij i wymodeluj okolice bikini. Ten trymer do bikini jest wyposażony w mini głowicę przycinającą, która równomiernie przycina włosy do 0,5 mm. Można używać pod prysznicem lub poza nim. Łatwy do przenoszenia, ponieważ jest zasilany bateryjnie.

Nakładany nasadka do przycinania włosów na długość 3 mm.

Baw się długościami! Załóż nasadkę do przycinania na głowicę przycinającą i precyzyjnie przytnij włosy na długość 3 mm.

Trymer do bikini: do użytku na mokro i na sucho

Trymer jest równie skuteczny zarówno w mokrych, jak i suchych warunkach.

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).