FALOWNICA DO WŁOSÓW BABYLISS PRO BAB2369TTE

Nowość FALOWNICA DO WŁOSÓW BABYLISS PRO BAB2369TTE Zobacz większe

239,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

FALOWNICA DO WŁOSÓW BABYLISS PRO BAB2369TTE

Maksymalnie profesjonalna oraz niebywale innowacyjna falownica BaByliss Pro BAB2369TTE jonowa 3D skrywa w sobie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dające Tobie możliwość uzyskania niespotykanych efektów.

Ciesz się optymalnym rezultatem stylizacji włosów z falownicą BAB2369TTE

Falownica została wyposażona w automatycznie regulowany element grzejny najwyższej jakości, który w sposób elektroniczny daje Tobie możliwość bardzo precyzyjnego ustawienia temperatury. Falownica bardzo szybko się nagrzewa i utrzymuje temperaturę z dokładnością do 0,5 stopnia C.

Zbawienna moc generatora jonów ujemnych

Ta w pełni profesjonalna falownica posiada prawdziwy generator jonów ujemnych, który bardzo skutecznie eliminuje zjawisko elektryzowania się włosów. Dzięki czemu umożliwia rozproszenie napięcia na całą fryzurę. W efekcie Twoje włosy są miękkie, oraz łatwe do rozczesania. Falownica wydaje podobny do skrzypienie dźwięk, niemniej jednak jest to normalny objaw związany z dużą mocą generatora jonów.

Pełne dostosowanie do rodzaju włosów

Falownica daje możliwość pełnego dostosowania mocy temperatury do rodzaju i kondycji Twoich włosów. Schemat wygląda następująco:

 • włosy wrażliwe: 140oC
 • włosy cienkie: 160oC
 • włosy normalne: 180oC
 • włosy gęste: 200-210oC

Dane techniczne:

 • Rurki grzejne z powłoką tytanowo-turmalinowa
 • Elektroniczna regulacja temperatury
 • Jonizacja - prawdziwy generator jonów
 • Końcówka z izolacją
 • Przycisk włącz/wyłącz.
 • moc 79W

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).