LOKÓWKO-SUSZARKA BABYLISS PRO BAB2675TTE 700W

Nowość LOKÓWKO-SUSZARKA BABYLISS PRO BAB2675TTE 700W Zobacz większe

157,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

LOKÓWKO-SUSZARKA BABYLISS PRO BAB2675TTE 700W

Potrzebujesz nowoczesnej lokówko suszarki, która pozwoli stworzyć najbardziej wyszukane fryzury? Chcesz ochraniać swoje włosy przed zbyt wysokimi temperaturami dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii? Szukasz lokówki o dużej mocy do zadań specjalnych? Chcesz znaleźć lokówko suszarkę z możliwością regulacji temperatury oraz z regulowaną prędkością nawiewu? Marzysz o sprzęcie o nowoczesnym wyglądzie i ergonomicznym kształcie? Sięgnij więc po BaByliss Pro BAB2675TTE Air-styler Lokówko suszarka do stylizacji włosów 19mm, która pozwoli doskonale wystylizować każdy rodzaj fryzury.

BaByliss Pro BAB2675TTE Air-styler Lokówko suszarka do stylizacji włosów 19mm – nowoczesna lokówko suszarka

Lokówko suszarka przeznaczona jest do kreowania najbardziej fantazyjnych fryzur w profesjonalnym salonie fryzjerskim, ale miłośnicy samodzielnego tworzenia wyjątkowych stylizacji fryzjerskich również znajda w niej sprzymierzeńca. Lokówka posiada powłokę tytanowo turmalinową, dzięki czemu możliwe jest równomierne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni włosów. Wydajny silnik o mocy 700W sprawia, że znacznie skraca się czas tworzenia fryzur. Dwustopniowa regulacja temperatury i nawiewu daje możliwość dostosowania sposobu działania urządzenia do indywidualnych preferencji i rodzaju włosów. Ceramiczny korpus lokówko suszarki sprawia, że praca jest naprawdę bezpieczna. Dzięki lokówko suszarce można unieść włosy u nasady oraz nadać im niepowtarzalny wygląd. Urządzenie daje możliwość jednoczesnego kręcenia i suszenia włosów, co znacznie skraca czas tworzenia fryzury.

Dane techniczne:

 • 2 prędkości nawiewu
 • 2 stopnie regulacji temperatury
 • ceramiczny korpus szczotki
 • moc 700W
 • obrotowy kabel
 • powłoka tytanowo-turmalinowa
 • średnica: 19 mm

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).