SUSZARKA DO WŁOSÓW BABYLISS Caruso BAB6970IE 2400W

Nowość SUSZARKA DO WŁOSÓW BABYLISS Caruso BAB6970IE 2400W Zobacz większe

305,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SUSZARKA DO WŁOSÓW BABYLISS Caruso BAB6970IE 2400W

Nowoczesna suszarka BaByliss Pro Caruso HQ BAB6970IE, wyprodukowana we Włoszech w oparciu o najnowsze technologie, daje możliwość na osiągnięcie wspaniałych przy suszeniu włosów. Posiada bardzo wydajny i mocny silnik typu AC, o mocy 2400W. Prędkość nadmuchu w suszarce BaByliss Pro Caruso wynosi 172km/h. Suszarka BaByliss PRO CARUSO HQ posiada powłokę ceramiczną na przedniej siatce, co pozwala na równomierne rozprowadzanie temperatury, dając przy tym doskonałe rezultaty suszenia. Dzięki temu włosy suszone są stałą temperaturą, co chroni je przed uszkodzeniem.

Jonizacja w suszarce - Twoje włosy już zawsze będą miękkie i błyszczące

Suszarka BaByliss Pro Caruso HQ 2400w bab6970ie wyposażona została również w najnowocześniejszy generator jonów ujemnych, produkujących wyjątkowo dużo jonów: 50 milionów na cm3. Włosy, które są naturalnie naładowane dodatnio, dodatkowo zwiększają ten ładunek pod wpływem suszenia, powodując powstawanie elektryczności statycznej i otwieranie się łusek włosa. Powierzchnia włosów robi się chropowata, a ich odcień matowa. Produkowane przez suszarkę Caruso jony ujemne neutralizują ładunki dodatnie, usuwając w ten sposób z fryzury całą elektryczność statyczną. Przy dobrze zamkniętych łuskach włosy stają się bardzo miękkie, błyszczące i łatwe do stylizacji.

Większy komfort użytkowania dzięki ergonomicznej rączce

BaByliss Pro Caruso jest kompaktowym sprzętem z ergonomiczną rączką, zaprojektowaną w taki sposób, by zmniejszyć napięcie mięśni przedramienia oraz zapewnić duży komfort użytkowania. Perfekcyjnie wyważona suszarka CARUSO zapewnia optymalne warunki użytkowania. W tylnej części suszarki BaByliss PRO znajduje się osłona wentylatora, przeciwdziałająca wciągnięciu i zablokowaniu włosa - specjalny, wymienny filtr ochronny.

2 koncentratory powietrza dla jeszcze lepszej stylizacji Twoich włosów

Suszarka Caruso BAB6970IE posiada dodatkowo 2 koncentratory powietrza o różnych rozmiarach:

 • Końcówka prosta 60mm, która perfekcyjnie nadaje się do wygładzania włosów, ponieważ pozwal

Dane techniczne:

 • trwały, wydajny silnik AC,
 • generator jonów ujemnych,
 • prędkość wylotu powietrza: 172 km/h,
 • ciśnienie powietrza: 1366 Pa,
 • objętość powietrza: 83 m³/h,
 • przycisk zimnego nawiewu,
 • 6 stopni nawiewu i temperatury powietrza,
 • powłoka ceramiczna,
 • kabel o okrągłym przekroju; długość kabla 2,7 m,
 • waga: 535 g,
 • moc: 2400 W,
 • szybki proces suszenia,
 • współczynnik suszenia 6,4 g/min.,
 • wyjmowany filtr tylny,
 • 2 koncentratory z efektem Venturiego ok. 6 mm x 60 mm i 6 mm x 70 mm,
 • gumowa pętla do przechowywania,
 • wygodny, ergonomiczny uchwyt - doskonale leży w dłoni,
 • kolor czarny z połyskującymi, metalicznymi drobinkami,
 • nowy model BAB6970IE - następca modelu BAB6510IRE,
 • produkowana we Włoszech

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).