LOKÓWKA STOŻKOWA DO WŁOSÓW REMINGTON Pearl CI95

Nowość LOKÓWKA STOŻKOWA DO WŁOSÓW REMINGTON Pearl CI95 Zobacz większe

97,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

LOKÓWKA STOŻKOWA DO WŁOSÓW REMINGTON Pearl CI95

Innowacyjna lokówka o niezwykłym kształcie ze specjalną powłoką zapewnia super gładką stylizację włosów. Drogocenna moc prawdziwych pereł zawartych w powłoce Luxury Pearl Ceramic powoduje równomierne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni włosów.

Kolekcja do stylizacji Pearl

Kolekcja do stylizacji Pearl zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia wymarzonych fryzur. Luksusowa prostownica, lokówka i suszarka wykorzystują cenną moc perły w połączeniu z technologią Advanced Ceramic by osiągnąć efekt przepięknych, lśniących, supergładkich włosów.

Powłoka Luxury Pearl Ceramic

Profesjonalne produkty marki Remington przeznaczone do stylizacji włosów wyposażone w powłokę Luxury Pearl Ceramic umożliwiają tworzenie niezwykle gładkich i lśniących fryzur.

Dane techniczne:

 • Automatyczne wyłączenie: Tak
 • Błyskawiczne nagrzewanie: Tak
 • Jonizacja: Nie
 • Funkcje dodatkowe: Krótki czas nagrzewania, Nienagrzewająca się końcówka, Opcja blokady temperatury
 • Prostownica: Nie
 • Rodzaj: Lokówka
 • Liczba poziomów temperatury: 9
 • Moc [W]: 42
 • Obrotowy przewód: Tak
 • Powłoka ceramiczna: Tak
 • Wyświetlacz LCD: Tak
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
 • Zastosowane technologie: Advanced Ceramic, Chłodna końcówka
 • Stożkowa: Tak
 • Średnica [mm]: 19-22
 • Funkcje: Automatyczne wyłączenie, Błyskawiczne nagrzewanie, Obrotowy przewód, Powłoka ceramiczna, Wyświetlacz LCD, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Stożkowa
 • Kolor: Czarny
 • Wyposażenie: Etui, Rękawiczka ochronna

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).