PROSTOWNICA DO WŁOSÓW REMINGTON HYDRALUXE S9001

Nowość PROSTOWNICA DO WŁOSÓW REMINGTON HYDRALUXE S9001 Zobacz większe

369,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

PROSTOWNICA DO WŁOSÓW REMINGTON HYDRALUXE S9001

Proste i nawilżone włosy – zapomnij o suchej fryzurze po stylizacji

Z prostownicą Hydraluxe Pro zmienisz zupełnie swoje podejście do stylizacji. Dlaczego? Sprzęt spod szyldu Remingtona nawilża i wygładza włosy, co wznosi na wyższy poziom komfort i samopoczucie po układaniu fryzury. Zaawansowana mgiełka Hydracare w połączeniu z technologią sensorową pozwala uzyskać we własnym domu profesjonalne efekty, dzięki czemu każdego dnia czujesz się jak po wizycie u fryzjera!

Mgiełka Hydracare chroni przed uszkodzeniami termicznymi

Nie jest tajemnicą, że stworzenie trwałej fryzury na suchych włosach wymaga zastosowania wysokiej temperatury, która może powodować uszkodzenia termiczne. Tymczasem technologia Hydracare w formie chłodnej mgiełki nawilża i rozluźnia każde pasmo Twoich włosów podczas prostowania. Efekt? Prostujesz włosy w bezpiecznej temperaturze, która nie powoduje żadnych uszkodzeń, a same włosy są dodatkowo nawilżone!

Precyzyjny system grzania przyspiesza prostowanie włosów

Znasz to uczucie, kiedy w pośpiechu nie starcza Ci czasu na wystylizowanie swojej fryzury? Dzięki precyzyjnemu systemowi grzania prostownicy Hydraluxe Pro może się to zmienić. Wszystko za sprawą wyspecjalizowanych czujników odpowiedzialnych za utrzymywanie równomiernej temperatury na całych płytkach. W efekcie czas prostowania włosów możesz skrócić nawet o połowę. Wystarczy jedno przeciągnięcie po paśmie, niezależnie od ich rodzaju włosów i gotowe!

Powłoka Moisture Lock nawilżająca włosy

Istnieje ogólne przekonanie, że prostowanie wysusza włosy. Nowoczesna technologia Hydraluxe Pro sprawia jednak, że jest wręcz przeciwnie. Ceramiczna powłoka Moisture Lock z mikroodżywką przenosi odżywcze cząsteczki na prostowane włosy, dzięki czemu stają się one nie tylko gładkie i lśniące, ale przede wszystkim nawilżone. Stylizacja jeszcze nigdy nie była tak funkcjonalna.

Prostowanie włosów bez ograniczeń

Koniec z ciężkimi prostownicami, które ograniczają Twoje ruchy. Hydraluxe Pro ze smukłymi, ruchomymi płytkami 110 mm oznacza lekką i łatwą w obsłudze konstrukcję, dzięki czemu możesz ją zabrać, gdziekolwiek zechcesz. Dodatkowo 3-metrowy, obrotowy kabel daje Ci wiele swobody podczas stylizacji, dlatego nie musisz się już martwić, że gniazdko nie znajduje się tuż obok lustra, z którego korzystasz.

Łatwe uzupełnianie wody w zbiorniku

Do korzystania z funkcji mgiełki Hydracare wymagane jest jedynie napełnienie zbiorniczka przefiltrowaną lub destylowaną wodą. Jego uzupełnienie jest bajecznie proste i zajmuje jedynie kilka sekund, dzięki specjalnej pipecie załączonej do zestawu. Urządzenie jest więc gotowe do ułożenia Twojej nowej fryzury już w kilkanaście sekund.

Indywidualne ustawienia temperatury

Twoje włosy w zależności od dnia mają różne potrzeby? To już nie problem, bo masz do wyboru aż 5 różnych ustawień cyfrowej regulacji temperatury do 230°C. Jeśli jednak zawsze korzystasz z takiej samej temperatury, masz możliwość ustawienia blokady ulubionej wartości, dzięki czemu będzie towarzyszyła Ci podczas całej stylizacji. Pamiętaj jednak, że prostownica Hydraluxe Pro jest bardzo skuteczna i pozwala osiągnąć profesjonalne efekty prostowania w bezpiecznej dla włosa temperaturze 170°C z mgiełką Hydracare.

Nagrzewanie płytek w zaledwie 15 sekund

Prostownice, które rozgrzewały się całą wieczność to już przeszłość! Ultraszybkie nagrzewanie Hydraluxe Pro oszczędza Twój czas i pozwala rozpocząć stylizację fryzury już po 15 sekundach. Trudno o szybsze rozwiązanie na rynku.

Dane techniczne:

 • Ceramic
 • Producent: Remington
 • Kolor: Biały
 • Regulacja temperatury: elektroniczna
 • Liczba poziomów temperatury: 5
 • Temperatura maksymalna: 230 stopni
 • Powłoka płytek: ceramiczna
 • Jonizacja: nie
 • Automatyczny dobór temperatury: nie
 • Funkcje dodatkowe: automatyczny wyłącznik, powłoka ceramiczna, system blokowania temperatury, szybkie nagrzewanie, zbiornik na wodę

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).