DEPILATOR LASEROWY Braun Silk-expert BD5009 IPL

DEPILATOR LASEROWY Braun Silk-expert BD5009 IPL OKAZJA!! NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA! Zobacz większe

Darmowa wysyłka

1 174,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Depilator Laserowy IPL Braun BD5009 + szczotka

Cechy produktu

 • stan: nowy
 • producent: Braun
 • sposób depilacji: emisja światła pulsacyjnego
 • powierzchnia depilacji: nogi, okolice bikini, twarzy i pach.
 • inne: 300 000 impulsów
 • zastosowane technologie: IPL
 • kolor: biały
 • rodzaj zasilania: sieciowe
 • kod producenta: IPL BD5009
 • kod systemowy: AGDM-DEP-BRA-063

Braun IPL BD5009 to depilator przeznaczony dla kobiet, którym zależy na doskonałych i długo utrzymujących się efektach depilacji, a jednocześnie na jak najmniej bolesnych zabiegach. Takie właśnie cechy są charakterystyczne dla laserowej technologii IPL (impulsywnego źródła światła). Najlepsze rezultaty uzyskają panie o jaśniejszych odcieniach skóry i ciemniejszych włosach – od blondu, przez ciemny brąz po czerń. Urządzenie jest przystosowane do depilacji nóg i rąk, jak również pach, okolic bikini czy twarzy.

Zalety Braun IPL BD5009:

 • lampa wystarczająca do 300 000 impulsów,
 • technologie Silk-expert IPL i SensoAdapt,
 • w zestawie szczoteczka Peeling Silk-épil SkinSpa.

Bezpieczeństwo i skuteczność

Depilator Braun IPL BD5009 jest delikatny, bezpieczny w użytkowaniu oraz wyjątkowo skuteczny. Technologia IPL, a więc też brak ostrzy, sprawia, że zabieg jest naprawdę bezbolesny – głowica urządzenia płynnie przemieszcza się po skórze – i to niezależnie od tego, które okolice ciała są depilowane. Czujnik kontaktu ze skórą gwarantuje z kolei stuprocentowe bezpieczeństwo zabiegu – laser pulsuje tylko wtedy, gdy ma bezpośredni kontakt ze skórą. Depilator charakteryzuje się równocześnie bardzo dużą wydajnością, dzięki której zabiegi trwają krótko, a ich efekty utrzymują się przez długie tygodnie.

Technologia Silk-expert IPL

Firma Braun zastosowała w depilatorze IPL BD5009 autorską technologię Silk-expert IPL. Jest ona nawet dwukrotnie szybsza od konkurencyjnych rozwiązań, dzięki czemu czas depilacji jest zdecydowanie krótszy – w przypadku rąk i nóg pełen zabieg zajmuje zaledwie 8 minut. System ten jest nie tylko szybki, ale też niezwykle skuteczny. Efekty są widoczne od razu i utrzymują się co najmniej przez 4 tygodnie, a z każdym kolejnym zabiegiem zauważane jest wyraźne zmniejszenie owłosienia na coraz dłuższy czas.

Technologia SensoAdapt

Skóra rzadko bywa jednolita na całym ciele. Dlatego też depilator Braun IPL BD5009 został wyposażony w innowacyjną technologię SensoAdapt. Na czym ona polega? Wbudowany sensor 80 razy na sekundę sprawdza odcień skóry, po czym samodzielnie dostosowuje do niego intensywność światła tak, by osiągnąć maksymalną skuteczność i zapewnić pełne bezpieczeństwo.

Braun Silk-expert - inteligentny wybór.

Braun Silk-expert jest innowacyjnym systemem IPL, który pozwala na trwałą, widoczną depilację w w ciągu zaledwie czterech zabiegów. Oddziałuje pod powierzchnią skóry, na melaninę w mieszku włosowym, co pozwala przerwać cykl ponownego wzrostu włosów. Regularne stosowanie zapobiega wzrostowi niepożadanych włosów pod powiechnią skóry.

Kolor skóry jest różny na różnych częściach ciała, każdy ton wymaga zastosowania innego poziomu energii. Tylko Braun Silk-expert posiada unikalny czujnik koloru skóry SensoAdapt, który na bieżąco odczytuje Twój kolor skóry - 80 razy na sekundę - i automatycznie dostosowuje intensywność światła dla najlepszej skuteczności i bezpieczeństwa.Dzięki temu nie musisz już zgadywać jaki masz odcień skóry w porównaniu ze skomplikowanymi tabelami lub używać innych urządzeń pomagających ustalić koloryt

Nie ma szybszej technologii IPL.

Braun Silk-Expert IPL zapewnia zabiegi odpowiednie dla większych obszarów ciała takich jak nogi lub ręce. Kuracja tych obszarów trwa zaledwie 10 minut bez utraty skuteczności.

Szybkie i precyzyjne zabiegi

Główny tryb umożliwia przesuwanie urządzenia po skórze, aby zabiegi przebiegały w bardziej płynny sposób na większych obszarach ciała, takich jak nogi. Zintegrowany czujnik kontaktu ze skórą zapewnia, że również mniejsze obszary ciała takie jak górna warga mogą być poddane  dokładnemu zabiegowi.

3 tryby: normalny, łagodny, extra łagodny.

Tryby łagodny i extra łagodny redukują poziom energii i są przeznaczone do okolic wrażliwych oraz dla początkujących użytkowników.

300 000 błysków

Urządzenie działa do 15 lat przy zabiegach na całym ciele lub do 35 lat przy zabiegach na mniejszych powierzchniach ciała np. dolnej części nóg, ramionach, górnej wardze.

Moc non-stop

Silk-expert IPL nie wymaga baterii i ładowania. Można stosowac go z pełną mocą bez przerw. Nie wymaga wymiany żarówek czy żeli  - wystarczy podłaczyć urządzenie i rozpocząć zabieg.

7 powodów dla których warto używać Braun IPL w domu.

1. Korzystanie z Braun Silk-expert IPL pozwalana trwałe i widoczne usunięcie owłosienia w ciągu zaledwie 4 tygodni.

2. Ekskluzywna technologia Brauna SensoAdapt dostosowuje zabiegi IPL specjalnie do koloru Twojej skóry i nadaje sie do zabiegów zarówno na twarz jak i na ciało.

3. Urządzenie oparte na  technologii wykorzystywanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych, ale dostosowanej  tak, aby można było bezpiecznie i skutecznie korzystać z niej w domu

4. Braun Silk-expert posiada najszybszą technologię IPL na rynku. Możesz wydepilować nogi w zaledwie 10 min!

5. Klinicznie testowany przez ekspertów, zabiegi są łagodne i praktycznie bezbolesne.

6. Urządzenie IPL posiada przewód co pozwala bez przerywania używać go  z maksymalną mocą.

7. W porównaniu do profesjonalnych zabiegów laserowych lub z użyciem wosku, Braun Silk-expert IPL jest niezwykle opłacalną metodą skutecznego usuwania włosków w domu.

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).