Szczoteczka Soniczna PHILIPS Sonicare HX3212/03

Szczoteczka Soniczna PHILIPS Sonicare HX3212/03 Zobacz większe

104,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Szczoteczka Soniczna PHILIPS SONICARE HX3212/03 Błękitna

PHILIPS SONICARE HX3212 jest to szczoteczka o bardzo prostej obsłudze – posiada tylko jeden tryb, który doskonale sprawdza się przy codziennym myciu zębów i jest delikatny dla szkliwa oraz dziąseł. Pozwala kontrolować czas mycia zębów – dzięki funkcji SmartTime automatycznie wyłącza się po upływie zalecanych 2 minut czyszczenia, z kolei opcja Quadpacer co 30 sekund sygnalizuje, by zacząć czyścić kolejną ćwiartkę zębów. Inną przydatną funkcją jest EasyStart, która dzięki stopniowemu zwiększaniu mocy pozwala użytkownikom łatwo przyzwyczaić się do działania produktu.

Usuwa do 3 razy więcej płytki nazębnej niż ręczna szczoteczka do zębów

Pomaga poprawić stan dziąseł

Skutecznie pomaga poprawić stan dziąseł poprzez delikatne działanie czyszczące

Pomaga wybielić zęby

Dla jasnego błyszczącego uśmiechu

Quadpacer i SmarTimer

Licznik interwałowy Quadpacer wskazuje, kiedy czas przejść do innej ćwiartki jamy ustnej, a SmarTimer zasygnalizuje czas szczotkowania dwie minuty.

EasyStart

Funkcja EasyStart dostosowuje poziom mocy szczoteczki do zębów w ciągu pierwszych 14 użyć, aby pomóc Ci przyzwyczaić się do doświadczenia Sonicare, usprawniając przejście od ręcznej szczoteczki do zębów

Click-on system głowicy szczotkowej

Główka szczoteczki klika i zdejmuje klamkę szczoteczki dla bezpiecznego dopasowania i łatwej konserwacji

Żywotność baterii

Działa do 10 dni na jednym ładowaniu

Tachnologia soniczna

Nasza technologia dźwięku tworzy niepowtarzalną technologię dynamiczne działanie czyszczące, które napędza płyn głęboko między zębami i wzdłuż linii dziąseł, zapewniając dokładne i delikatne czyszczenie

Zestaw zawiera:

- rękojeść - 1szt w kolorze biało-błękitnym

- 1 końcówka

- ładowarka - 1szt,

Wszystko spakowane w oryginalne, fabryczne opakowanie

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).