SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA ORAL-B GENIUS 10200W Biała

Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius 10200W Biała Zobacz większe

Darmowa wysyłka

499,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Oral-B Genius 10200N White

 • Szczoteczka elektryczna
 • Kontrola siły nacisku
 • Wskaźnik poziomu naładowania
 • Funkcja wykrywania położenia
 • Ilość końcówek: 4

Szczoteczka elektryczna Genius 10200 White

Wyjątkowo okrągła końcówka usuwa nawet do 100% więcej płytki bakteryjnej niż zwykła szczoteczka. Wbudowany w nią czujnik siły nacisku ostrzega, jeżeli używasz zbyt dużej siły podczas szczotkowania. Specjalny tryb wybielania szczoteczki Oral-B 10200 skutecznie i delikatnie usuwa przebarwienia powierzchniowe. Twój uśmiech będzie śnieżnobiały.

Doskonałe rezultaty szczotkowania

Szczoteczka Oral-B Genius 10200 posiada aż 6 trybów pracy w tym delikatny oraz wbielający. W trakcie szczotkowania możesz użyć aplikacji Oral-B, która pomoże Ci zadbać o zdrowie jamy ustnej. Urządzenie ma wbudowaną baterię litowo-jonową, której moc wystarcza na 2 tygodnie pracy po zaledwie jednym ładowaniu.

Specyfikacja techniczna:

 • Typ urządzenia: Szczoteczka elektryczna
 • Tryby pracy: Delikatne czyszczenie; Masaż dziąseł; Wybielanie; PRO Clean
 • Przeznaczenie: Dla dorosłych
 • Dodatkowe funkcje: Kontrola siły nacisku; Wskaźnik poziomu naładowania
 • Dodatkowe informacje: Etui podróżne z funkcją ładowania; Funkcja wykrywania położenia
 • Ilość końcówek: 4
 • Dołączone akcesoria: 1 etui; 4 końcówki; Praktyczny uchwyt na smartfona; Bateria litowo-jonowa; Pokrowiec na ładowarkę
 • Kolor: Biały

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).