Maszynka do strzyżenia BRAUN Series 5 HC5030

Maszynka do strzyżenia BRAUN Series 5 HC5030 Zobacz większe

143,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Maszynka do strzyżenia BRAUN Series 5 HC5030

 • Rodzaj zasilania: Akumulatorowo - sieciowe
 • Ilość ustawień strzyżenia: 8
 • Czas pracy na baterii (do): 40 min
 • Minimalna długość: 3 mm
 • Maksymalna długość: 24 mm

System Memory SafetyLock – idealny rezultat za każdym razem.

System Memory SafetyLock inteligentnie blokuje urządzenie, zapamiętując ostatnio zastosowane ustawienie długości nawet w przypadku zdjęcia nasadki.

Ultraostre nożyki gwarantują precyzję przycinania.

Ostrza maszynki do strzyżenia włosów Braun zostały zaprojektowane pod kątem zachowania ostrości przez długi czas. Zyskujesz przez to atut precyzji, którego potrzebujesz, aby stworzyć pożądany przez siebie styl.

W pełni nadaje się do mycia.

Maszynka do strzyżenia włosów Braun w pełni nadaje się do mycia pod bieżącą wodą, co ułatwia jej czyszczenie.

SPECYFIKACJA:

Informacje ogólne

 • Typ produktu: Maszynki (sztuka)
 • Rodzaj: Nie dotyczy
 • Zastosowanie: Do strzyżenia

Parametry techniczne

 • Funkcje i wyposażenie: Szczoteczka do czyszczenia, Nasadki grzebieniowe
 • Ilość ustawień strzyżenia: 8
 • Minimalna długość: 3 mm
 • Maksymalna długość: 24 mm

Zasilanie

 • Rodzaj zasilania: Akumulatorowo - sieciowe
 • Czas pracy na baterii (do): 40 min
 • Czas ładowania: 8 h
 • Napięcie zasilania / zasilacza: 230 V
 • Rodzaj wtyczki sieciowej: Typ E

Parametry fizyczne

 • Kolor główny: Granatowy
 • Waga: 495 g

Dodatkowe informacje

 • Dodatkowe informacje: Ergonomiczny kształt
 • Zawartość zestawu: Olej, Nasadka grzebieniowa x 2, Maszynka do strzyżenia, Zasilacz, Szczoteczka do czyszczenia
 • Kod producenta: HC5030

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).