Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6711/02

Nowy Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6711/02 Zobacz większe

219,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6711/02

Wybielająca szczoteczka soniczna z 2 trybami pracy

Nowa odsłona szczoteczki sonicznej PHILIPS SONICARE Healthy White - HX6711/22.

To połączenie nowoczesnej technologii z niezwykłym zielonym designem. Szczoteczka z dwoma różnymi trybami i jedną standardową końcówką Pro Results. Systematyczne czyszczenie jamy ustnej zapewnia nam idealną higienę jamy ustnej.

POSIADA 2 TRYBY PRACY:

 • CLEAN - tryb standardowy
 • CLEAN AND WHITE - tryb wybielający

- szczoteczka wykonuje aż 31 000 RUCHÓW wymiatających na minutę

NOWOCZESNY, ZIELONY DESIGN – idealny prezent zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn

WBUDOWANY TIMER - 2 minutowy – sygnalizuje nam czas mycia zębów zalecany przez stomatologów

WSKAŹNIK BATERII – migająca dioda wskazuje nam kiedy należy naładować szczoteczkę

FUNKCJA EASY START- pomaga przyzwyczaić się do codziennego użytkowania szczoteczki sonicznej. Zostaje uruchomiona już przy pierwszym włączeniu, działa przez 14 dni, z każdym kolejnym dniem działa coraz szybciej.

BATERIA LITOWO-JONOWA – pozwala na pracę szczoteczki nawet przez 2-3 tygodnie

- funkcja QUADSPACER - co 30 sekund pojawia się sygnał, który informuje nas o konieczności zmiany ćwiartki - kolejnej części jamy ustnej.

Szczoteczka PHILIPS SONICARE została okrzyknięta mianem idealnej szczoteczki do zębów! Charakteryzuje się połączeniem niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym zastosowaniem ruchów wymiatających - 31 000 drgań na minute (technologa DFA - Dynamic Fluid Action). Skutecznie czyści powierzchnie zębów i przestrzenie międzyzębowe, niedostępne dla konwencjonalnych szczoteczek. Na podstawie przeprowadzonych badań okazało się, że szczoteczka soniczna PHILIPS SONICARE jest wyjątkowo skuteczna w czyszczeniu kieszeni dziąsłowych oraz okolicy poddziąsłowej, a także zachyłków w obrębie aparatów ortodontycznych, stałych oraz w usuwaniu przebarwień, płytki nazębnej, biofilmu. Jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób noszących implanty, mosty czy aparaty ortodontyczne.

W głowicy szczoteczki Sonicare® znajduje się generator dźwięków emitujący fale dźwiękowe. Są one generatorem drgań włosia szczoteczki. Rozchodząc się w płynie (woda, ślina, płyn w kieszonkach dziąsłowych) wywołują powstawanie w nim chmury bąbelków, które oczyszczają miejsca niedostępne dla włókna szczotki.

Szczoteczka jest wyposażona w 2 tryby mycia zębów: Clean - dokładne, standardowe czyszczenie, Clean & White - czyszczenie i wybielanie, usuwanie przebarwień  Tryb ten obejmuje 2-minutowe mycie w trybie "Clean" oraz dodatkowe 30 sekund w trybie "white".

 • Smartimer: Szczoteczka posiada 2 minutowy timer (wyłącza się automatycznie po upływie 2 minut). Tyle czasu potrzeba, aby uzyskać optymalne rezultaty czyszczenia zębów.
 • Quadpacer: Zęby podzielone są na cztery strefy: przednia górna i tylna górna oraz przednia dolna i tylna dolna. Co 30 sekund jest sygnał tzw.interwał, który informuje Cię by przejść do mycia następnej strefy.
 • Wskaźnik baterii: Szczoteczka wyposażona jest w wskaźnik baterii, pokazujący stan naładowania szczoteczki  (zielone światełko pokazuje stan baterii, a żółte - konieczność naładowania szczoteczki).
 • Litowo-jonowa bateria:  Bateria starcza do 2 tygodni użytkowania przy dwuminutowym korzystaniu 2x dziennie.
 • Ładowarka: Mała ładowarka idealnie sprawdza się w podróży, pozwalając cieszyć się szczoteczka Healthy White, także wtedy gdy jest się na wyjeździe. Dodatkowo szczoteczka ma zdejmowalny pojemnik na 2 końcówki.
 • Funkcja EasyStart: Szczoteczka stopniowo zwiększa siłę pracy szczoteczki przez kilka dni od pierwszego użycia, co pomaga w przyzwyczajeniu się do używania szczoteczki sonicznej.

Zestaw Philips Sonicare HX6711/22 zawiera:

 1. Szczoteczkę z 2 trybami pracy - 1szt,
 2. Ładowarkę - 1szt,
 3. Końcówkę Philips Sonicare ProResults Standard - 1szt,

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).