GOLARKA DAMSKA BRAUN LS5103 Silk Epil LadyShaver

Golarka damska BRAUN LS5103 Silk Epil LadyShaver Zobacz większe

99,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Golarka damska BRAUN LS 5103 Silk Epil LadyShaver

 • Natychmiastowe rezultaty. Gładka, promienna skóra.
 • Maksymalna dokładność, pływająca folia i trymer zapewniają idealnie dokładne golenie
 • Wyjątkowo delikatny, odpowiedni dla wrażliwych stref
 • Zaokrąglona głowa dopasowuje się do konturów ciała
 • W pełni zabezpieczony przed wodą do wygodnego czyszczenia pod wodą
 • Zasilanie bateryjne (baterie AA)

Dla gładkiej i promiennej skóry.

 • Goli i złuszcza jednym delikatnym ruchem. Dokładne golenie skóry, a następnie wibrujące złuszczanie naskórka.
 • Przechwytuje twoje kontury. Pływająca folia goląca i trymer doskonale dopasowują się do konturów kobiecego ciała. Gwarantuje to idealnie gładkie golenie bez dużego nacisku, ale z większym komfortem.
 • Pływająca folia do golenia i trymer dla idealnie gładkiego golenia.
 • Okrągłe punkty wykończenia poruszają się gładko po skórze.

Rozpieszczaj całe ciało delikatnym goleniem.

Specyfikacja

 • Rodzaj systemu golącego: Folia, Trymer, Zaokrąglona głowica
 • Metody golenia: Na sucho
 • Czyszczenie elementu golącego: Pod bieżącą wodą
 • Trymer: tak
 • Zasilanie: Bateryjne
 • Rodzaj akumulatora/baterii: AA
 • Budowa: Ergonomiczna rączka, Przycisk on/off
 • Mycie pod wodą: Tylko głowica
 • Kolor: Różowy
 • Wymiary opakowania: 4,8 x 21,1 x 14,5 cm

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).