Trymer Maszynka do brody i włosów Braun BT5060

Nowy Trymer Maszynka do brody i włosów Braun BT5060 Zobacz większe

224,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Trymer Maszynka do brody i włosów Braun BT5060

 • 39 ustawień długości 0,5 - 20 co 0,5 mm
 • Możliwość strzyżenia brody i włosów na głowie
 • Samoostrzące hartowane ostrza
 • Maszynka Gillette gratis
 • 3 nasadki
 • Nasadka do precyzyjnego golenia przy skórze
 • Zasilanie bezprzewodowe wystarczy na 100 minut
 • Wydajny akumulator Litowo - Jonowy
 • Wskaźnik LED ładowania
 • Zaprojektowany w Niemczech przez firmę Braun
 • Wydajne przycinanie nawet przy gęstej brodzie
 • Możliwość mycia pod bieżąca wodą
 • Zasilacz w komplecie

Maksymalna precyzja, niezwykle łatwa obsługa

Trymer do brody Braun tnie dokładnie na odpowiednią długość, dostosowuje się do kontur twarzy i umożliwia równe przycinanie. Dzięki regulowanej nasadce z 39 ustawieniami długości 0,5-20 mm i precyzyjnym kółkiem o skoku co 0,5 mm każdy styl brody osiąga sukces dzięki kontroli i precyzji.

Techniczne

 • Zasilanie: Akumulatorowe
 • Czas ładowania akumulatora [min]: 60
 • Czas pracy akumulatora [min]: 100
 • Możliwość mycia pod bieżącą wodą: Tak
 • Funkcje dodatkowe: Regulacja długości cięcia
 • Ostrza: Stal nierdzewna

Strzyżenie

 • Liczba ustawień długości strzyżenia: 39
 • Minimalna długość [mm]: 0.5
 • Maksymalna długość [mm]: 20

Wyposażenie

 • Wyposażenie: Trymer, Szczoteczka, Ładowarka, 2 nasadki grzebieniowe, Maszynka Gillette

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).