SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX6511/33

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6511/33 Zobacz większe

132,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6511/33

Dynamiczny sposób czyszczenia kieruje płyn między zęby.

Wyjątkowy, dynamiczny sposób czyszczenia elektrycznej szczoteczki Sonicare pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł.

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Easy HX6511/33 doskonale sprawdza się podczas codziennej higieny jamy ustnej. Wysoka częstotliwość drgań i różnorodność końcówek dostępnych w zestawie perfekcyjnie wyczyści zęby oraz ich przestrzenie międzyzębowe. Zastosowana technologia Dynamic Fluid Action, dzięki zoptymalizowanej szybkości drgań wprowadza mieszaninę płynów jamy ustnej i pasty do zębów w ruch, co skutecznie wymiata wszelkie nieczystości nawet do 4mm poza zasięgiem włosia.

Szczoteczka soniczna Philips Easy Clean może być użytkowana nawet w przypadku posiadania aparatu ortodontycznego. Technologia soniczna pozwala na bezpieczne użytkowanie również przy wypełnieniach, licówkach, czy odsłoniętych koronach zębowych. Philips Sonicare Easy Clean doskonale rozbija szkodliwą płytkę nazębną, usuwając przy tym nieczystości znajdujące się w przestrzeni międzyzębowej oraz wzdłuż linii dziąseł.

Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy miną 2 minuty od rozpoczęcia szczotkowania oraz co 30 sekund, da Ci znać, by zmienić stronę. Nie za długo, nie za krótko - wtedy efekty szczotkowania będą najlepsze!

Perfekcyjne czyszczenie

31000 ruchów na minutę sprawi, że pozbędziesz się 2-krotnie więcej płytki nazębnej niż używając szczoteczki manualnej. Niezwykle szybki ruch włosia usunie wszelkie zanieczyszczenia międzyzębowe, jednocześnie zapewniając prawidłowy masaż i ukrwienie Twoich dziąseł.

Dodatkowo, dwie dołączone główki ProResult, o specjalnie ułożonym włosiu, sprawią, że Twoje zęby będą z dnia na dzień coraz bielsze!

Znajdująca się w zestawie końcówka ProResult Mini, pomoże Ci dotrzeć w nawet najtrudniej dostępne miejsca i precyzyjnie usunąć wszystkie zarazki. Świetnie sprawdzi się także dla osób z aparatami ortodontycznymi lub nadwrażliwością dziąseł, ponieważ pozwoli na dokładniejsze i ostrożniejsze czyszczenie wrażliwych miejsc niż zwykłe końcówki do szczoteczek.

Szczoteczka Philips HX6511/33  została wyposażona w specjalny system, pozwalający na systematyczne zwiększanie swojej mocy przez pierwsze 14 myć. Takie rozwiązanie ma na celu łatwiejsze oswojenie się użytkownika z technologią soniczną. Wbudowana funkcja Quadpacer informuje nas o konieczności zmiany kwarty jamy ustnej, tak aby cały proces mycia trwał 2 minuty, czyli tyle ile zalecają stomatolodzy, aby skutecznie pozbyć się szkodliwej płytki nazębnej. Wydajny akumulator litowo-jonowy wystarcza na 3 tygodnie pracy bez konieczności ładowania (przy założeniu dwukrotnego szczotkowania w ciągu dnia).

Dane techniczne:

 • lość programów: 1
 • Czyszczenie (Clean)
 • Główki szczoteczki: 3szt (2szt ProResults, 1szt ProResults Mini)
 • Kolor: Śnieżnobiały
 • Rodzaj baterii/akumulatora: Litowo-jonowy
 • Czas pracy (od pełnego naładowania do wyczerpania): Do 3 tygodni
 • Zegar: Smartimer i Quadpacer
 • Wybiela nawet o 2 odcienie w 2 tygodnie
 • Poprawa zdrowia dziąseł w zaledwie 2 tygodnie
 • Usuwa do 100% więcej płytki nazębnej
 • Szybkość: Do 31 tys. ruchów szczotkujących na minutę

Główne cechy urządzenia:

 • Program łatwego startu -Wspomaga przyzwyczajenie się do nowego trybu szczotkowania zębów
 • 2 minutowy zegar -Informuje o zakończeniu czasu mycia zębów
 • Quadpace okresowy timerInformuje użytkownika o konieczności -przejścia, do mycia kolejnej ćwiartki jamy ustnej
 • Wspomaga wybielanie zębówMoże wybielić zęby o dwa odcienie w   -tygodnie
 • Usuwa do 2 razy więcej kamienia nazębnego -W stosunku do zwykłej szczoteczki manualnej

W skład zestawu wchodzi:

 • 3szt końcówki (2szt ProResults, 1szt ProResults Mini)
 • 1szt Kosmetyczka
 • 1szt Ładowarka
 • 3szt Kapturków ochronnych przeznaczonych na główki końcówek

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).