Szczoteczka Soniczna Philips + Irygator HX8492/01

Nowość Szczoteczka Soniczna Philips + Irygator HX8492/01 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

679,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Szczoteczka Soniczna Philips + Irygator HX8492/01

Szukasz sposobu na zapewnienie swoim zębom najskuteczniejszej ochrony i pielęgnacji?

Chcesz mieć nowoczesną szczoteczkę, posiadającą aż 5 trybów oraz adaptacyjną końcówkę?

Chcesz mieć pełny zestaw, razem z irygatorem który zastąpi nić dentystyczną?

To wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki temu produktowi:

Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare Diamond Clean HX8492/01 + Irygator AirFloss Ultra

+ Ładowarka indukcyjna w szklance

+ Podróżne etui ładujące z miejscem na 2 końcówki

Dlaczego Szczoteczka Soniczna Philips HX8492/01 z Irygatorem AirFloss jest dobrym wyborem?

 • Aż 62000 drgań na minutę wyczyści Twoje zęby dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna czy obrotowa.
 • Profesjonalny timer Smartimer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty. Dodatkowo zegar okresowy w szczoteczce - Quadpacer co 30 sekund powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. Wyczyścisz równomiernie wszystkie zęby.
 • Aż 5 trybów czyszczącychTryb Clean - wyczyści dokładnie Twoje zęby w trybie standardowym. Tryb WHITE - perfekcyjnie usunie przebarwienia i sprawi, że Twoje zęby stanął się bielsze już po pierwszych 7 dniach szczotkowania! Tryb Sensitive - łagodnie i skutecznie czyści zęby, dbając o wrażliwe dziąsła. Tryb Gum Care - poprzez delikatny masaż dziąseł, pobudza krążenie i wzmacnia je. Tryb Deep Clean - dokładnie i głęboko oczyszcza nawet najtrudniej dostępne miejsca.
 • Dołączona inteligentna końcówka Adaptive Clean, dzięki ruchomym gumowym elementom bocznym, dopasowują się do kształtu zębów i dziąseł bez konieczności użycia dużego nacisku. Włosie naszej końcówki dotrze głęboko między zęby i zapewni dogłębne i komfortowe czyszczenie.
 • Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 3 tygodnie bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy postawić szczoteczkę w ładującej indukcyjnie szklance Philips lub umieścić ją w podłączonym etui ładującym, dzięki czemu bateria ponownie się naładuje.
 • Irygator AirFloss Ultra - w zestawie ze szczoteczką znajduje się irygator Philips, który stanowi doskonałe uzupełnienie zestawu i pozwoli Ci zapewnić sobie pełną pielęgnację jamy ustnej. Urządzenie działa jak nić dentystyczna, dokładnie wymywając zanieczyszczenia z przestrzeni międzyzębowych. Nasz irygator posiada 3 poziomy mocy, pojemnik na wodę i wytrzymałą baterię, ładowaną za pomocą dołączonej ładowarki Philips.
 • Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek sonicznych dedykowanych dla szczoteczek Philips Sonicare. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!
 • Etui podróżne z ładowaniem USB z miejscem na dwie końcówki, pozwoli Ci zabrać ze sobą Twój zestaw gdziekolwiek zechcesz. Dzięki funkcji ładowania, będziesz móc naładować akumulator szczoteczki np. za pomocą ładowarki samochodowej lub powerbanka.
 • Końcówki Diamond Clean czyszczą zęby oraz masują dziąsła dokładnie i delikatnie. Dzięki temu zapewniają Twojej jamie ustnej higienę ale także bezpieczeństwo. Świetnie sprawdzają się dla osób z odsłoniętymi szyjkami zębów.

Wyczyścisz swoje zęby jeszcze dokładniej!

62000 ruchów na minutę sprawi, że pozbędziesz się 3-krotnie więcej płytki nazębnej niż używając szczoteczki manualnej. Niezwykle szybki ruch włosia usunie wszelkie zanieczyszczenia międzyzębowe, jednocześnie zapewniając prawidłowy masaż i ukrwienie Twoich dziąseł.

Dodatkowo, dołączona inteligenta główka Adaptive Clean, wyposażona w długie włosie o dużej gęstości, oraz ruchome gumowe elementy boczne, dopasowujące się do kształtu zębów konieczności użycia dużego nacisku sprawią, że Twoje zęby będą z dnia na dzień coraz bielsze!

Pełna ochrona na wszystkich płaszczyznach

Pięć programów czyszczących, pozwoli Ci idealnie zadbać o czystość i biel Twoich zębów oraz o zdrowie i siłę dziąseł:

 • Tryb Clean - wyczyści dokładnie Twoje zęby w trybie standardowym.
 • Tryb WHITE - perfekcyjnie usunie przebarwienia i sprawi, że Twoje zęby stanął się bielsze już po pierwszych 7 dniach szczotkowania!
 • Tryb Sensitive - łagodnie i skutecznie czyści zęby, dbając o wrażliwe dziąsła.
 • Tryb Gum Care - poprzez delikatny masaż dziąseł, pobudza krążenie i wzmacnia je.
 • Tryb Deep Clean - dokładnie i głęboko oczyszcza nawet najtrudniej dostępne miejsca.

Profesjonalny Timer

Zastanawiasz się czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo i równomiernie? Już nie musisz! Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy miną 2 minuty od rozpoczęcia szczotkowania oraz co 30 sekund, da Ci znać, by zmienić stronę. Nie za długo, nie za krótko - wtedy efekty szczotkowania będą najlepsze!

Bielsze zęby już w 7 dni!

Technologia soniczna, w połączeniu ze specjalną końcówką AdaptiveClean oraz profesjonalnym trybem wybielającym WHITE sprawi, że Twoje zęby staną się zauważalnie bielsze już po tygodniu użytkowania szczoteczki!

Wytrzymały akumulator i ładowanie indukcyjne

Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 2 tygodnie bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy postawić szczoteczkę na ładującej szklance, dzięki czemu bateria ponownie się naładuje. Szklanki możesz używać także do płukania ust lub przechowywania końcówek. Szklanka ładuje szczoteczkę dopiero po kontakcie ze specjalną podstawką indukcyjną, dzięki czemu jest bezpieczna w użytkowaniu.

Pełny zakres pielęgnacji

Dołączony do zestawu Irygator AirFloss Ultra marki Philips, doskonale uzupełni zestaw i pozwoli Ci zapewnić sobie pełną pielęgnację jamy ustnej. Urządzenie działa jak nić dentystyczna, dokładnie wymywając zanieczyszczenia z przestrzeni międzyzębowych.

3 poziomy mocy i wygoda użytkownia

Nasz irygator posiada 3 poziomy mocy, które pozwolą Ci wybrać intensywność płukania. Pojemnik na wodę, mniejszy o ponad 50% rozmiar* i wytrzymała bateria, pozwolą Ci na wygodne korzystanie z urządzenia.

*w porównaniu do standardowego irygatora Dr. Mayer

Oryginalne etui ładujące w zestawie!

Kupując szczoteczkę soniczną Philips Sonicare HX9382/04, otrzymasz oryginalne etui podróżne, które pozwoli Ci bezpiecznie przechować Twój zestaw i zabrać go ze sobą, gdziekolwiek zechcesz! Dodatkowo, nasze etui zostało wyposażone w możliwość ładowania indukcyjnego, co pozwoli Ci naładować szczoteczkę w podróży a wbudowane złącze USB umożliwi Ci naładowanie dodatkowego urządzenia np. smartfonu!

W skład zestawu wchodzi:

 • Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX8492/01
 • Oryginalna końcówka AdaptiveClean
 • Irygator Philips AirFloss Ultra
 • Szklanka z ładowarką indukcyjną
 • Etui podróżne z funkcją ładowania
 • Ładowarka do Irygatora
 • Końcówka do irygatora

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).