SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA Oral-B PRO 2 2500

Nowość SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA Oral-B PRO 2 2500 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

199,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA Oral-B PRO 2 2500

Zainspirowana przez profesjonalistów

Końcówka szczoteczki otacza każdy ząb, a dynamiczna technologia czyszcząca 3D dopasowuje się do zębów i obejmuje ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne, aby rozbijać i usuwać nawet do 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.

Wizualny czujnik siły nacisku

 • Czujnik siłynacisku umieszczony w szczoteczce PRO2 2500W zapala się, aby poinformować Cię, że szczotkujesz zęby zbyt mocno. Stosowanie zbyt dużej siły nacisku może prowadzić do szkodliwych efektów ­ dlatego czujnik siły nacisku to idealna pomoc w lepszym szczotkowaniu zębów.

Protimer

 • Pomocny timer wbudowany w rączkę wibruje co 30 sekund, aby powiadomić Cię, że czas skupić się na szczotkowaniu następnego kwadrantu jamy ustnej. Szczoteczka elektryczna również poinformuje Cię, że szczotkowałeś zęby przez 2 minuty zalecane przez dentystów.

Zainspirowana przez profesjonalistów końcówka szczoteczki otacza każdy ząb, a dynamiczna technologia czyszcząca 3D dopasowuje się do zębów i obejmuje ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne, aby rozbijać i usuwać nawet do 100% więcej płytki nazębnej w porówaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.

 • Tryb Czyszczenia Codziennego
 • Tryb Pielęgnacji Dziąseł - delikatnie stymuluje dziąsła
 • Wizualny czujnik siły nacisku - zapala się i zatrzymuje ruchy pulsacyjne, gdy szczotkujesz zbyt mocno
 • Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 2 2500 posiada zainspirowaną przez profesjonalistów końcówkę CrossAction. Ta okrągła końcówka została specjalnie zaprojektowana, by dokładnie czyścić ząb po zębie, a włókna CrissCross są ustawione pod kątem 16 stopni, aby docierać głęboko między zęby oraz unosić i usuwać nawet do 100% więcej płytki nazębnej, w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną, dla lepszych efektów czyszczenia.

Sygnalizator czasu mycia:

 • 2-minutowy - pomaga w zachowaniu zalecanego przez stomatologów czasu mycia zębów,
 • 30-sekudnowy - pomaga w umyciu całej jamy ustnej równomiernie,
 • Czujnik i wskaźnik nacisku - przy zbyt mocnym dociskaniu zapala się czerwona lampka, by szczoteczka była bezpieczna dla zębów,

Dodatkowe wyposażenie:

 • Mocny akumulator do 7 dni mycia bez ładowania akumulatora,
 • Etui podróżne dzięki niemu można bez ryzyka uszkodzenia produktu podróżować ze szczoteczką i akcesoriami,

Cechy:

 • szczoteczka elektryczna
 • rodzaj obrotów: oscylacyjne, pulsacyjne, 3D
 • system 3D Action: 40 000 pulsacji i 8800 ruchów oscylacyjnych,
 • zasilanie akumulatorowe
 • czas pracy: do 28 minut
 • czasomierz: co 2 minuty; co 30 sekund
 • ilość końcówek: 1
 • rodzaj końcówek: CrossAction
 • wskaźnik ładowania
 • wskaźnik poziomu naładowania
 • timer
 • czujnik nacisku
 • tryby pracy: czyszczenie codzienne; pielęgnacja dziąseł
 • dodatkowe akcesoria: 1x etui podróżne; 1x ładowarka , 1x końcówka

W zestawie:

 • 1x rączka Oral-B Pro 2 2500
 • 1x Oryginalna Końcówka (1xCrossAction)
 • Etui
 • Ładowarka indukcyjna

Do szczoteczki pasują następujące końcówki: CrossAction

 • TriZone
 • Floss Action
 • 3DWhite
 • Precision Clean
 • Sensitive
 • Dual Clean
 • Power Tip
 • Ortho

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).