Szczoteczki Soniczne Philips Sonicare HX6512/02

Szczoteczki Soniczne Philips Sonicare HX6512/02 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

258,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Szczoteczki Soniczne Philips Sonicare HX6512/02

 • 31000 ruchów na minutę
 • Czas ładowania: 30 min.
 • Czas pracy: do 2 tygodni
 • Wskaźnik baterii
 • Wbudowany 2 minutowy zegar
 • W zestawie: 2 szczotki soniczne, 2 wymienne głowice ProResult, ładowarka

Usuwa do 100% więcej przebarwień w porównaniu ze zwykłą szczoteczką

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare usuwa nawet o 100% więcej przebarwień, dzięki czemu zęby są bielsze już po 1 tygodniu stosowania.

Główka ProResult zapewnia najwyższą skuteczność wybielania

ProResult, to najlepsza wybielająca główka szczoteczki sonicznej Philips Sonicare, która skutecznie, a jednocześnie delikatnie usuwa płytkę nazębną. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare umożliwia wyjątkowo skuteczne czyszczenie, dzięki któremu zęby są bielsze niż w przypadku użycia zwykłej szczoteczki.

Program czyszczenia i wybielania: skuteczne usuwanie przebarwień

2-minutowy tryb czyszczenia doskonale usuwa płytkę nazębną (zalecany przez lekarzy czas szczotkowania zębów). Tryb wybielania usuwa przebarwienia, rozjaśnia i poleruje zęby. Usuwa codzienne przebarwienia z kawy, herbaty, tytoniu i czerwonego wina. Twoje zęby staną się bielsze o 2 odcienie w ciągu zaledwie 2 tygodni.

Usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka

Usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w porównaniu ze zwykłą szczoteczką.

Zegar okresowy Quadpacer zachęca do dokładnego mycia każdej części jamy ustnej

Zegar odmierzający 30-sekundowe okresy informuje o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i sygnalizuje konieczność rozpoczęcia mycia następnej, dzięki czemu cała jama ustna jest dokładniej wyczyszczona.

Zaawansowana technologia soniczna Philips Sonicare

Wyjątkowy, dynamiczny sposób czyszczenia elektrycznej szczoteczki Philips Sonicare pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł.

Właściwości:

 • Funkcja Quadpacer dba o równomierny czas na mycie zębów w jamie ustnej
 • Wbudowany zegar przez 2 minuty informuje nas o zalecanym czasie szczotkowania
 • Zapewnia bezpieczne i delikatne wybielanie zębów
 • Usuwa do 2 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna
 • Włosie szczoteczki dostosowuje się do naturalnego kształtu zębów
 • Niebieskie nici na główce wskazują na potrzebę wymiany
 • Program bezpieczny start stopniowo zwiększa intensywność czyszczenia, aby przyzwyczaić się do nowej metody pielęgnacji jamy ustnej

Dane techniczne

 • prędkość do 31000 ruchów na minutę
 • timer 2-minutowy
 • funkcja Quadpacer
 • czas szczotkowania do 2 tygodni
 • lampka wskazuje stan baterii
 • w szczoteczkach wbudowany akumulator litowo-jonowy
 • napięcie 110-220 V
 • w zestawie: 2 szczotki soniczne, 2 wymienne głowice ProResult, ładowarka

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).