Końcówka Oral-B Stages Power EB10 Auta Cars

Nowość Końcówka Oral-B Stages Power EB10 Auta Cars Zobacz większe

11,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Końcówka Oral-B Stages Power EB10 Auta Cars

 • Typ: Końcówki do szczoteczek elektrycznych
 • Delikatne czyszczenie wrażliwych miejsc
 • Krótsze włókna przystosowane dla dzieci
 • Mała główka szczoteczki
 • Miękkie włókna szczoteczki
 • W zestawie 1 końcówka

Końcówki Oral-B Stages Power EB10 Auta

Końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej Oral-B Stages Power z postaciami znanymi z serii Auta wytwórni Disneya są specjalnie przystosowane do dziecięcej buzi, a projekt szczoteczki został zainspirowany profesjonalnymi narzędziami stomatologicznymi. Końcówki dedykowane są do szczoteczek Oral-B D12 Kids. Producent sugeruje wymianę końcówek co 3 miesiące, aby utrzymać najwyższą jakość czyszczenia.

Stworzone dla najmłodszych

Końcówka szczoteczki ma wyjątkowo miękkie włókna i idealny rozmiar dostosowany do dziecięcej buzi i rączki, a postaci z filmów Auta sprawią, że dzieci po prostu ją pokochają. Profesjonalne końcówki do szczoteczki elektrycznej zostały stworzone specjalnie dla dzieci w wieku od 3 lat. Zestaw zawiera 1 sztukę końcówek z losowymi wzorami nadruku.

Specyfikacja techniczna:

 • Typ urządzenia: Końcówki do szczoteczek elektrycznych
 • Kompatybilność: Szczoteczki Oral-B, z wyjątkiem Pulsonic
 • Przeznaczenie: Dla dzieci
 • Dodatkowe informacje: Delikatne czyszczenie wrażliwych miejsc; Krótsze włókna przystosowane dla dzieci; Mała główka szczoteczki; Miękkie włókna szczoteczki; W zestawie 1 końcówka; Włókna Indicator - pokazują zużycie końcówki; Zaprojektowana specjalnie dla dzieci
 • Kolor: Wielokolorowy
 • Kod producenta: EB10 Cars

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Produkty powiązane

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).