Trymer PHILIPS Multigroom series 7000 MG7785/20

Trymer PHILIPS Multigroom series 7000 MG7785/20 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

419,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Trymer PHILIPS Multigroom series 7000 MG7785/20

 • Trymer: Do brwi, Do ciała, Do nosa i uszu, Do stylizacji brody, Do włosów
 • Rodzaj systemu golącego: Trymer pomiędzy ostrzami
 • Zasilanie: Akumulatorowe
 • Czas pracy bezprzewodowej [min]: 300

Ten uniwersalny trymer w wygodny sposób przycina i stylizuje zarost oraz strzyże włosy na głowie i na ciele.

Korzyści:

 • Technologia DualCut dla maksymalnej precyzji z 2x większą liczbą ostrzy​​​​
 • Metalowy trymer dokładnie przycina brodę oraz włosy na głowie i ciele
 • Golarka do ciała umożliwia wygodne golenie włosów na ciele
 • Szeroka maszynka do strzyżenia przycina nawet najgrubsze włosy
 • Trymer do włosów w nosie delikatnie usuwa zbędne owłosienie z nosa i uszu
 • 11 nasadek do włosów na twarzy, głowie i ciele

Specyfikacja:

 • Rodzaj produktu: Trymer
 • Rodzaj systemu golącego: Trymer pomiędzy ostrzami
 • Trymer: Do brwi Do ciała Do nosa i uszu Do stylizacji brody Do włosów
 • Zasilanie: Akumulatorowe
 • Czas pracy bezprzewodowej [min]: 300
 • Czas ładowania [min]: 120
 • Szybkie ładowanie: 5 min.
 • Konstrukcja: Antypoślizgowy uchwyt Metalowy trymer do modelowania Ramka ze stali szlachetnej Regulowana nasadka do brody: 3–7 mm Samoostrzące ostrza
 • Zastosowane technologie: DualCut
 • Komunikacja: Wskaźnik ładowania Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumaulatora
 • Sposób użytkowania: Na mokro
 • Czyszczenie: Pod bieżącą wodą
 • Załączone wyposażenie: Nasadka zabezpieczająca Pokrowiec Szczoteczka do czyszczenia Trymer do nosa i uszu 1 regulowana nasadka do brody (3–7 mm) 2 cieniujące nasadki do włosów (lewa, prawa) 2 nasadki do ciała (3, 5 mm) 2 nasadki do zarostu (1, 2 mm) 4 szerokie nasadki do włosów (4, 9, 12, 16 mm)

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).