Szczoteczka PHILIPS DiamondClean HX9954/57

Nowość Szczoteczka PHILIPS DiamondClean HX9954/57 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

1 339,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Szczoteczka PHILIPS DiamondClean HX9954/57

Doskonałe czyszczenie dzięki szczoteczce DiamondClean Smart. Informacje w czasie rzeczywistym i personalizowane porady pomogą uzyskać doskonale wyczyszczone, białe zęby, zdrowe dziąsła, a także świeży oddech. To więcej niż zwykła szczoteczka — to kompletne rozwiązanie do pielęgnacji jamy ustnej.

Specyfikacja:

Techniczne:

Rodzaj produktu - Szczoteczka

Rodzaj baterii/akumulatora - Litowo-jonowa

Zastosowane technologie - Bluetooth  BrushPacer, DiamondClean Smart, Smart Sensor, Smartimer, TouchUp

Konstrukcja - Wąski, ergonomiczny uchwyt

Czas pracy bezprzewodowej [min] - do 3 tygodni

Rodzaj zasilania - Akumulatorowe

Regulacja prędkości - 3 stopnie

Maksymalna prędkość [obr/min] - 62000

Funkcje:

Wskaźniki - Konieczności wymiany końcówki, Naładowania, Podświetlany wyświetlacz

Czujniki - Lokalizacji, Nacisku, Ścierania

Sygnalizator czasu mycia - TAK

Końcówka:

Ilość - 4

Model - G3 Premium Gum Care, Premium Plaque Control, szczoteczka do języka TongueCare +, W3 Premium White

Ogólne:

Producent - Philips Sonicare

Linia - DiamondClean Smart

Kolor - Granatowy

Załączone wyposażenie - Futerał podróżny z ładowarką USB, Szklanka ładująca, 4 końcówki

Okres gwarancji - 24 miesiące

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).