SUSZARKA REMINGTON AC9096 SILK DRYER 2400W

SUSZARKA REMINGTON AC9096 SILK DRYER 2400W Zobacz większe

Darmowa wysyłka

169,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SUSZARKA REMINGTON AC9096 SILK DRYER 2400W

Profesjonalna suszarka pozwala osiągnąć rezultaty, jak z salonu fryzjerskiego.

Kratka z powłoką silk ceramic, równomiernie rozprowadza ciepło.

 • Suszarka o wysokiej mocy 2400 W
 • Wysoka prędkość nawiewu powietrza 140 km/h
 • Wysokowydajny silnik AC
 • 6 ustawień prędkości i temperatury
 • Funkcja Turbo boost przyśpiesza nawiew powietrza o 10%, zapewniając szybkie suszenie
 • Przełącznik zimnego powietrza
 • W zestawie koncentrator przyśpieszający suszenie oraz bardzo wąski 7 mm, dla precyzyjnej stylizacji
 • Dyfuzor
 • Zdejmowalny filtr powietrza i tylna kratka wylotu powietrza
 • Uchwyt do zawieszenia
 • Długi przewód 3 m

Moc 2400 W, silnik AC i prędkość nawiewu 140 km/h zapewnia szybki przepływ powietrza i szybkie suszenie.

Kratka wylotu powietrza z powłoką Silk oraz generator jonów zapewniają profesjonalne rezultaty suszenia oraz

Efekt jedwabiście gładkich włosów.

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).