Trymer Golarka Maszynka do Włosów REMINGTON PG6130

Trymer Golarka Maszynka do Włosów REMINGTON PG6130 Zobacz większe

94,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Trymer Golarka Maszynka do Włosów REMINGTON PG6130

Komplet posiada 5 wymiennych nakładek, 4 wymienne końcówki

 • Producent:Remington
 • Model: PG6130

PARAMETRY:

 • Tytanowe ostrza
 • Samoostrzące się ostrza
 • 4 wymienne końcówki
 • Możliwość mycia końcówek pod wodą
 • Grzebień z regulacją długości strzeżenia (od 2 do 20 mm)
 • Bezprzewodowe działanie
 • 5 wymiennych nakładek grzebieniowych (1,5; 3; 6; 9 i 12 mm)
 • Wskaźnik LED
 • Podstawka

Zestaw do pielęgnacji Remington to w pełni uniwersalny zestaw narzędzi, na których możesz polegać

W tym wielofunkcyjnym urządzeniu odnajdziesz to czego potrzebujesz. Trymer główny, wyposażonego w pięć grzebieni o różnych długościach (1,5; 3; 6; 9 i 12 mm), trymer liniowy do nosa i uszu, foliowa mini-golarka i precyzyjny trymer. Wszystkie elementy mogą być wygodnie przechowywane na kompaktowej i eleganckiej podstawce do ładowania, zawsze gotowe do użycia.

Najnowsza seria GROOM KIT!

Maszynka do strzyżenia w zestawie z akcesoriami do pielęgnacji osobistej Remington mo. PG6130.

Zestaw do pielęgnacji Remington to w pełni uniwersalny zestaw narzędzi, na których możesz polegać, gdy zależy Ci na osiągnięciu pożądanego rezultatu na swojej fryzury. Co więcej, zestaw pozwala teraz na jeszcze większy zakres strzyżenia, zapewniając Ci wysoką precyzję i dokładne golenie.

Ostrza pokryte tytanem!

Samoostrzące się ostrza oraz 4 wymienne końcówki:

 • Szeroka końcówka trymera
 • Trymer liniowy do nosa i uszu
 • Mini-golarka foliowa
 • Trymer precyzyjny

5 wymiennych nakładek grzebieniowych (1,5 ; 3 ; 6 ; 9 i 12 mm)

40-minutowy czas działania - pełne ładowanie w 16 godzin. Możliwość mycia końcówek pod bieżącą wodą. 1 grzebień z regulacją długości strzyżenia (2-20 mm). W pełni bezprzewodowy. Wskaźnik LED ładowania / rozładowania.

Dane techniczne:

 • Ostrza pokryte tytanem
 • 40-minutowy czas działania
 • Pełne ładowanie w 16 godzin
 • 4 wymienne końcówki
 • Możliwość mycia końcówek pod bieżącą wodą
 • 5 wymiennych nakładek grzebieniowych (1,5; 3; 6; 9 i 12 mm)
 • Grzebień z regulacją długości strzeżenia (od 2 do 20 mm)
 • Zasilanie bezprzewodowe zapewnia używanie do 40 minut
 • Samoostrzące się ostrza

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).