GOLARKA MASZYNKA PHILIPS S5050/64 + TRYMER BG1024

Nowość GOLARKA MASZYNKA PHILIPS S5050/64 + TRYMER BG1024 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

324,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

GOLARKA MASZYNKA PHILIPS S5050/64 + TRYMER BG1024

Philips wprowadza najnowszą golarkę AquaTouch, która nie tylko zapewnia doskonałe golenie, ale także chroni skórę przed podrażnieniami.

System MultiPrecision gładko przesuwa się po całej powierzchni, jednocześnie chroniąc skórę. Ogromną zaletą j est możliwość golenia na sucho i mokro. Golarka wyposażona jest w trymer do brody i maszynę do golenia ciała w eleganckim pudełku upominkowym, dzięki czemu jest idealnym prezentem. Tak więc, jeśli chcesz dać swojemu człowiekowi oryginalny i bardzo praktyczny prezent, jest to idealny wybór.

 • System cięcia MultiPrecision
 • Ciesz się ponad 30 minutami bezprzewodowej pracy
 • korpus do golenia na mokro i na sucho

Body trimmer 1000 series

Zestaw podarunkowy zawiera również korpus do golenia na mokro i na sucho - utrzymuj włosy o długości do 0,5 mm bez kontaktu krawędzi ostrzy ze skórą. Ten trymer do ciała wyposażony jest w dwukierunkowy trymer i grzbiet 3 mm, który pozwala uchwycić i przyciąć włosy w różnych kierunkach.

System cięcia MultiPrecision goli Twoją twarz szybko i wyjątkowo gładko.

System cięcia MultiPrecision goli Twoją twarz szybko i wyjątkowo gładko. Ten system ostrzy działa poprzez podnoszenie i golenie wszystkich włosów i pozostałych zarostów - wystarczy wykonać kilka ruchów, aby to zrobić. Dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi możesz dostosować działanie maszyny

Powerful battery.

Ciesz się ponad 30 minutami bezprzewodowej pracy na każde ładowanie, co odpowiada około 9 operacjom. Jedno pełne ładowanie trwa około 8 godzin. Zasilany przez wysokowydajne akumulatory NiMH o długiej żywotności.

Dane techniczne:

 • Producent: Philips
 • System golarki: system ostrzy ComfortCut
 • Podąża za konturami: Głowice golące Flex, 5 kierunków obrotu
 • Komfort skóry: system ochrony skóry, AquaTec Wet Dry
 • Wyświetlacz: wskaźnik niskiego poziomu baterii, blokady podróży
 • Czyszczenie: płukanie wodą
 • Obsługa: Odłączyć przed użyciem
 • Rękojeść: Ergonomiczny uchwyt
 • Kolor: Aqua Blue Black
 • Rodzaj baterii: NiMh
 • Czas działania: 30 minut / 9 operacji golenia
 • Ładowanie: Pełne naładowanie w ciągu 8 godzin
 • Maksymalne zużycie energii: 9 W

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).