Golarka Braun Series 3 ProSkin 3020s

Nowość Golarka Braun Series 3 ProSkin 3020s Zobacz większe

239,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Golarka Braun Series 3 ProSkin 3020s

 • Rodzaj systemu golącego: 2 elastyczne folie
 • Zasilanie: Akumulatorowo-sieciowe
 • Czas pracy bezprzewodowej [min]: 45
 • Sposób użytkowania: Na sucho

Golarka męska BRAUN posiadająca podwójne folie i zintegrowany trymer pomiędzy nimi, 45 minut działania, pełne naładowanie w 1 godzinę, szybkie ładowanie 5 minut, możliwość mycia pod wodą.

Specyfikacja:

 • Rodzaj systemu golącego: 2 elastyczne folie
 • Trymer: Wysuwany
 • Zasilanie: Akumulatorowo-sieciowe
 • Napięcie: Automatyczne dostosowanie do 100-240 V
 • Rodzaj akumulatora/baterii: NiMH
 • Czas pracy bezprzewodowej [min]: 45
 • Czas ładowania [min]: 60
 • Szybkie ładowanie: 5 min.
 • Konstrukcja: Elastyczne elementy tnące Ergonomiczny uchwyt
 • Zastosowane technologie: MicroComb SensoFoil
 • Komunikacja: Wskaźnik blokady podróżnej Wskaźnik konieczności czyszczenia 3-poziomowy wskaźnik naładowania akumulatora
 • Sposób użytkowania: Na sucho
 • Czyszczenie: Pod bieżącą wodą Szczoteczką
 • Inne: Trójfazowy system tnący
 • Linia: Series 3
 • Kolor: Czarny
 • Załączone wyposażenie: Nasadka zabezpieczająca

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).