SZCZOTKA PROSTUJĄCA DO WŁOSÓW REMINGTON CB7400

Nowość SZCZOTKA PROSTUJĄCA DO WŁOSÓW REMINGTON CB7400 Zobacz większe

148,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SZCZOTKA PROSTUJĄCA DO WŁOSÓW REMINGTON CB7400

Remington stworzył rewolucyjny produkt, który gwarantuje proste, gładkie włosy w ciągu zaledwie kilku minut. Połączenie szczotki i prostownicy to idealne rozwiązanie jakie zapewnia nowa szczotka do prostowania włosów od Remington. Specjalnie zaprojektowana aby utrzymać naturalną objętość włosów, jednocześnie je perfekcyjnie wygładzając.

Szczotka do włosów Remington CB7400 jest to rewolucyjny produkt, gwarantujący pięknie gładkie i zdrowo wyglądające włosy. Jest to bowiem nowoczesna szczotka do prostowania włosów, która została zaprojektowana tak, by włosy były gładkie i odżywione w zaledwie kilka minut. Przeznaczona do każdego rodzaju włosów, gdyż idealnie radzi sobie nawet z grubymi i najbardziej niesfornymi włosami.

Szczotka do prostowania włosów Remington (CB7400) została wyposażona w specjalną technologię antystatyczną, która zapobiega elektryzowaniu, puszeniu i skręcaniu się włosów. Dla lepszego poślizgu, włosie szczotki zostało pokryte powłoką ceramiczną. Całość wykonana jest z nienagrzewających się materiałów, by w głównej mierze zapobiegać poparzeniom i ułatwiać użycie. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest długi przewód, możliwość dostosowania  temperatury na 3 poziomach (150, 190 oraz 230 stopni Celsjusza) oraz błyskawiczne nagrzewanie się.

Prostuje nawet grube partie włosów od nasady aż po same końce. Szczotka radzi sobie nawet z gęstymi i niesfornymi pasmami. Oznacza to, że możesz poświęcić więcej czasu na drobne przyjemności każdego ranka.

Specyfikacja techniczna:

 • Innowacyjna szczotka do prostowania włosów, pozostawia włosy gładkie nie zmniejszając jej objętości
 • Wzbogacona antystatyczną technologią dla nieskręcających się włosów
 • Ceramiczne włosie dla lepszego poślizgu
 • Nienagrzewające się elementy dla łatwości użycia
 • 3 ustawienia temperatury dla różnego rodzaju włosów ( 150, 190, 230)
 • Automatyczne wyłączanie
 • Szybkie nagrzewanie w 30 sekund
 • Etui do przechowywania
 • Kabel o długości 1.8 m

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).