MASZYNKA DO WŁOSÓW PHILIPS HC7460/15

Nowość MASZYNKA DO WŁOSÓW PHILIPS HC7460/15 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

259,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

MASZYNKA DO WŁOSÓW PHILIPS HC7460/15

1 kliknięcie, najwyższa precyzja

Maszynka do strzyżenia włosów z serii 7000 zapewnia maksymalną precyzję i kontrolę cięcia za jednym kliknięciem. Dzięki z automatyzacji ustawień długości i niezwykle wydajnemu elementowi tnącemu jest to jedyna maszynka, która zapewnia oczekiwane rezultaty za każdym razem.

Cechy:

 • Ostrza ze stali szlachetnej
 • 60 ustawień długości
 • 120 min działania po 1 godz. ładowania

Profesjonalna maszynka do włosów

 • Przyciski sterowania - Intuicyjny interfejs użytkownika zapewnia dokładne informacje o wybranej długości. Za pomocą przycisków można łatwo wybrać i zablokować ponad 60 ustawień długości. Można również szybko przeglądać długości lub powoli je zmieniać w odstępach co 0,2 mm.
 • Łatwy wybór długości — 60 ustawień: od 0,5 mm do 42 mm - Za pomocą przycisków sterowania można dokładnie wybrać i zablokować jedno z ponad 60 ustawień długości. Nasadka grzebieniowa umożliwia przycinanie z dokładnością do 0,2 mm na długości od 1 do 7 mm oraz z dokładnością do 1 mm na długości od 7 do 42 mm. Można również zdjąć nasadkę i krótko przyciąć włosy na długość 0,5 mm.
 • Regulowane nasadki grzebieniowe umożliwiające precyzyjne cięcie - Maszynka do strzyżenia włosów z 3 regulowanymi nasadkami grzebieniowymi: do 1 do 7 mm, od 7 do 24 mm i od 24 do 42 mm. Wystarczy zamocować jedną z nasadek, aby uzyskać ponad 60 blokowanych ustawień długości z dokładnością do 0,2 mm na długości od 1 do 7 mm oraz z dokładnością do 1 mm na długości od 7 do 42 mm. Można również zdjąć nasadkę i krótko przyciąć włosy na długość 0,5 mm.

Funkcja turbo i ostrza ze stali

 • Samoostrzące się ostrza ze stali szlachetnej gwarantują długotrwałą ostrość - Samoostrzące się ostrza ze stali szlachetnej gwarantują długotrwałą ostrość.
 • Automatyzacja ustawień długości ułatwiająca wybór - System automatyzacji ustawień długości umożliwia łatwy wybór i zablokowanie wybranej długości. Dodatkowy silniczek napędza nasadkę grzebieniową i pozwala wybrać długość z dokładnością do 0,2 mm. Ta innowacyjna technologia daje pewność strzyżenia cały czas z wybrana długością i uzyskania za każdym razem takich samych rezultatów.
 • Automatyczna funkcja Turbo zwiększająca prędkość strzyżenia - Funkcja Turbo automatycznie zwiększa prędkość strzyżenia przy kontakcie z grubszymi włosami, co umożliwia dokładne i łatwe strzyżenie.

Dwustronny element tnący i 120 minut pracy

 • Dwustronnie naostrzony element tnący strzyże dwa razy szybciej* - Uporaj się z każdym typem włosów dzięki zaawansowanej technologii DualCut, która stanowi połączenie dwustronnie naostrzonego elementu tnącego i zmniejszonego tarcia. Innowacyjny element tnący został tak skonstruowany, aby obcinać włosy dwa razy szybciej niż zwykłe maszynki do strzyżenia firmy Philips. Ma też solidną obudowę ze stali szlachetnej, która zapewnia większą pewność i trwałość.
 • Pamięta ostatnie ustawienie długości - Po włączeniu maszynki nasadka grzebieniowa wraca do ostatnio używanego ustawienia długości.
 • Godzina ładowania wystarcza na 120 minut pracy przy zasilaniu akumulatorowym - Używaj maszynki do strzyżenia w trybie zasilania akumulatorowego, co zapewnia maksymalną moc i swobodę. Wydajny akumulator litowo-jonowy zapewnia 120 minut pracy na zasilaniu akumulatorowym po 1 godzinie ładowania. Urządzenie może pracować na zasilaniu sieciowym i akumulatorowym.

Specyfikacja techniczna

 • Szerokość nożyka: 41 mm
 • Element tnący: Ostrza ze stali szlachetnej
 • Liczba ustawień długości: 60 Precyzja (wielkość odstępów) 0,2 mm/1 mm
 • Zakres ustawień długości Od 0,5 do 42 mm
 • Przyciski sterowania
 • Automatyzacja ustawień długości
 • Nie wymaga konserwacji
 • Nie wymaga smarowania
 • Funkcja pamięci: Tak
 • Automatyczna funkcja: Turbo
 • Rodzaj baterii/akumulatora: Litowo-jonowa
 • Zasilanie: akumulatorowe i sieciowe
 • Czas działania: 120 minut
 • Czas ładowania: 1 godzina

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).