Lokówko-Suszarka obrotowa Philips HP8664/00 1000W

Lokówko-Suszarka obrotowa Philips HP8664/00 1000W Zobacz większe

Darmowa wysyłka

257,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Lokówko-Suszarka obrotowa Philips HP8664/00 1000W

 • Suszarko-lokówka
 • Moc 1000 W
 • Regulacja prędkości nadmuchu
 • Ceramiczna powłoka turmalinowa
 • Funkcja jonizacji
 • Szczotka obrotowa

Swoboda stylizacji, wspaniały blask

Suszarko-lokówka Philips HP 8664/00 Dynamic Volumebrush wyposażona została w wyjątkową ceramiczną powłokę turmalinową, która chroni i odświeża włosy podczas stylizacji. Ta specjalna powłoka skutecznie i równomiernie rozprowadza ciepło, dodając blasku fryzurze w czasie jej układania.

Szczotki 50 i 30 mm

Dołączona szczotka może obracać się w dwóch kierunkach, dzięki czemu łatwo się z niej korzysta, a stylizowanie wyszukanych fryzur nie stanowi żadnego problemu. Termoszczotka o średnicy 50 mm to doskonały sposób na dodanie fryzurze objętości i blasku. Należy stosować ją na niemal suchych włosach, aby w domu uzyskać fryzurę jak po wyjściu z salonu. Szczotka o średnicy 30 mm pozwala tworzyć wyraźne fale, zapewniając gładkie i lśniące włosy. Wysuwane ząbki ułatwiają modelowanie włosów, nie plącząc ich.

Lepsza ochrona włosów

Funkcja „Care” zapewnia optymalną temperaturę suszenia i chroni przed przegrzaniem. Włosy schną szybko dzięki silnemu nadmuchowi powietrza, jednak przy zachowaniu stałej, łagodnej temperatury.

Funkcja jonizacji

Pielęgnacja jonowa suszy włosy, nie elektryzując ich. Emituje jony naładowane ujemnie, które zmniejszają skręcanie się włosów oraz wygładzają ich łuski, dodając fryzurze blasku i połysku. Efekt to lśniące, proste włosy, które wyglądają doskonale.

Specyfikacja techniczna:

 • Typ urządzenia: Suszarko-lokówka
 • Moc: 1000 W
 • Regulacja prędkości nadmuchu: 2-stopniowa
 • Regulacja temperatury: 3-stopniowa
 • Nawiew zimnego powietrza: Brak
 • Jonizacja: Tak
 • Rodzaj powłoki: Ceramiczno - turmalinowa
 • Funkcje: Jonizacja; Podwijanie końcówek; Szczotka obrotowa; Nadawanie objętości; Układanie fal; Wygładzanie włosów
 • Dodatkowe informacje: Obrotowy przewód; Równomierne rozprowadzanie ciepła; Uchwyt do zawieszenia; Ustawienie "Care" - optymalna temperatura suszenia
 • Dołączone akcesoria: Nasadka na szczotkę 50 mm; Szczotka 30 mm z chowanym włosiem; Szczotka z naturalnym włosiem 50 mm
 • Długość przewodu: 1,8 m
 • Kolor: Biały

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).