MASZYNKA DO WŁOSÓW I BRODY BRAUN MGK3225

MASZYNKA DO WŁOSÓW I BRODY BRAUN MGK3225 Zobacz większe

109,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

MASZYNKA DO WŁOSÓW I BRODY BRAUN MGK3225

 • Rodzaj zasilania Akumulatorowe
 • Zakres długości strzyżenia 13 ustawień długości
 • Czas pracy bezprzewodowej 40 min
 • Funkcje Golenie na sucho
 • Możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą
 • Stylizacja włosów
 • Ostrze ze stali nierdzewnej
 • Samoostrzące się ostrza
 • Dołączone akcesoria:
 • Grzebień 1 mm
 • Grzebień 2 mm
 • Precyzyjny grzebień 3–11 mm
 • Grzebień do długiego zarostu 13–21 mm
 • Ładowarka
 • Szczoteczka
 • Trymer do nosa i uszu

Kontroluj swój wygląd za pomocą zestawu do pielęgnacji zarostu Braun MGK3225

Mała wielka golarka

Zestaw zawiera 4 grzebienie obejmujące 13 precyzyjnych ustawień długości od 0,5 mm do 21 mm. Obejmuje również końcówkę do pielęgnacji okolic uszu i nosa o trwałości dożywotniej (40 minut precyzyjnego przycinania z 10-godzinnego ładowania). Otrzymasz najwyższą precyzję dzięki trwałym ostrzom oraz w pełni zmywalnej głowicy i grzebieniu do łatwego czyszczenia pod bierzącą wodą.

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).