Depilator BRAUN Silk-epil 9 9961V ZESTAW

Nowość Depilator BRAUN Silk-epil 9 9961V ZESTAW Zobacz większe

Darmowa wysyłka

479,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Depilator BRAUN Silk-epil 9 9961V ZESTAW

 • technologia MicroGrip - skutecznie usuwa włosy od cebulek, zapewniając długotrwałą gładkość
 • system do masażu o wysokiej częstotliwości
 • ruchoma głowica
 • Wet&Dry – na mokro i na sucho - umożliwia stosowanie w kąpieli lub pod prysznicem, podnosząc komfort depilacji
 • 2 ustawienia prędkości
 • czas pracy bezprzewodowej 40 minut

Dzięki szerszej o 40% głowicy nowy depilator Silk-épil 9 obejmuje większą powierzchnię i usuwa więcej włosów za jednym pociągnięciem, co przyspiesza cały zabieg. Technologia MicroGrip wykorzystuje najbardziej innowacyjne pęsety firmy Braun o udoskonalonej geometrii w celu poprawy parametrów depilacji, dzięki czemu więcej włosków może zostać delikatnie usuniętych za jednym pociągnięciem. Połączenie obu tych cech, skutkuje szybszym usuwaniem włosków, nawet tych najkrótszych (0,5 mm), nieosiągalnych w przypadku stosowania wosku i sprawia, że skóra pozostaje gładka aż do 4 tygodni.

Specyfikacja techniczna

 • Typ urządzenia: depilator
 • Rodzaj depilacji: pęsety
 • Rodzaj zasilania: akumulatorowe
 • Depilacja na mokro
 • Możliwość mycia pod wodą
 • Minimalna długość włosków: 0,5 mm
 • Czas pracy bezprzewodowej: 40 min
 • Czas ładowania: 1 h
 • Regulacja prędkości: 2-stopniowa
 • Dodatkowe funkcje: depilacja na sucho i mokro, depilacja miejsc wrażliwych, depilacja okolic twarzy, golenie, lampka, oczyszczanie twarzy, system masażu, system redukcji bólu
 • Dodatkowe informacje: technologia Smartlight, technologia MicroGrip, technologia Wet&Dry, 40 par pęset depilujących, szeroka głowica, o 40% szersza głowica, ruchoma głowica, dostosowywanie się do profilu skóry, ergonomiczny uchwyt, włosie wysokiej jakości, półokrągły kształt włosia, szczoteczka o dużej gęstości włosów, możliwość wygodnego używania w dowolnym miejscu ciała
 • Dołączone akcesoria: etui, głowica goląca; Zasilacz; Nasadka zwiększająca skuteczność; Nasadka zabezpieczająca; Szczoteczka do złuszczania naskórka, szczoteczka do czyszczenia; Podstawka do ładowania; Nasadka trymująca; Nasadka do twarzy; Nasadka do masażu o wysokiej częstotliwości, szczoteczka do delikatnego oczyszczania twarzy
 • Kolor: biały

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).