MASZYNKA DO WŁOSÓW CIAŁA BRODY REMINGTON PG4000

Nowość MASZYNKA DO WŁOSÓW CIAŁA BRODY REMINGTON PG4000 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

156,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

MASZYNKA DO WŁOSÓW CIAŁA BRODY REMINGTON PG4000

 • Ostrza z powłoką grafitową – zaprojektowane z myślą o komforcie gładkiego ruchu
 • Samoostrzące się ostrza
 • Ostrze główne 30mm- Trymer do włosów i brody
 • Liniowy trymer NEE
 • Mini golarka foliowa
 • Trymer precyzyjny TST
 • Podwójny regulowany grzebień do brody i włosów (2-20 mm)
 • Stałe grzebienie 1,5 mm i 3 mm do przycinania zarostu i włosów na ciele
 • Zmywalne głowice
 • Elegancka saszetka premium
 • 60 minut użytkowania
 • Czas ładowania 10 godzin
 • Przewodowa/Bezprzewodowa
 • Wskaźnik ładowania LED

Wyjątkowa stylizacja dla Twoich włosów

 • Pełna stylizacja dzięki Graphite G4.Czy masz już dość tego, że Twoja łazienka pełna jest różnych urządzeń do pielęgnacji? Teraz dzięki Graphite G4 możesz zadbać o pielęgnację całego ciała używając tylko jednego urządzenia. Pozwoli Ci ono stworzyć wiele indywidualnych stylów, możesz przycinać włosy na ciele, tworzyć zdefiniowane i rzeźbione linie brody, czy nawet idealne kontury.

Golenie proste jak nigdy dotąd

 • Gładki ruch maszynki Graphite zapewnia komfort skóry podczas pielęgnacji, przy każdym ruchu. Teraz masz pewność dokładnego golenia przy jednoczesnym zachowaniu delikatności dla skóry - pielęgnacja ciała jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Samoostrzące się ostrza są zawsze gotowe do precyzyjnego i dokładnego cięcia. I już zawsze będziesz wyglądał najlepiej, jak to możliwe.

Wszystko w jednym miejscu

 • Urządzenie Graphite G4 posiada 7 wszechstronnych nakładek, dzięki czemu możesz zadbać o pełną stylizację i pielęgnację - od stóp do głów. Podwójny regulowany grzebień pozwala przyciąć brodę i włosy na długość 2-20 mm i osiągnąć różne efekty stylizacji od krótkich do długich włosów i zarostów. Liniowy trymer NEE utrzymuje porządek w okolicach nosa, brwi i uszu. Osiągnij wygląd trzydniowego zarostu za pomocą grzebienia 1,5 mm, a do pielęgnacji włosów na ciele użyj grzebienia 3 mm. Mini golarka foliowa pomoże Ci uzyskać gładko ogoloną skórę wokół zarostu, dzięki czemu podkreślisz swój styl. Jeśli chcesz osiągnąć dokładniejsze golenie, użyj precyzyjnego trymera TST, który usuwa nawet najmniejszy zarost.

Pod ręką gdziekolwiek jesteś

 • Urządzenie Graphite G4 jest przewodowe/ bezprzewodowe i ma 60-minutowy czas pracy zapewniający maksymalną swobodę stylizacji. Dzięki temu możesz zadbać o swoją pielęgnację gdziekolwiek jesteś - teraz możesz już bez wysiłku „pokazać światu prawdziwą twarz". Wyjątkowa wydajność i doskonałe wyniki, Graphite G4 to sposób na precyzyjną pielęgnację.

Dane techniczne

 • Kolor: Czarno-szary
 • Przeznaczenie: Do brody, Do brwi, Do ciała, Do nosa, Do włosów
 • Seria: Graphite G4
 • Liczba ustawień długości strzyżenia: 13
 • Maksymalna długość [mm]: 20
 • Minimalna długość [mm]: 1.5
 • Czas ładowania akumulatora [min]: 600
 • Czas pracy akumulatora [min]: 60
 • Funkcje dodatkowe: Wyświetlacz LED
 • Możliwość mycia pod bieżącą wodą: Tylko głowice i ostrza
 • Ostrza Grafitowe, Samoostrzące, Zdejmowane Zasilanie Akumulatorowe

W zestawie

 • Remington Graphite G4 G4000
 • Etui
 • Ładowarka
 • Minigolarka
 • Nasadka grzebieniowa z regulacją długości
 • Trymer do brwi, nosa i uszu
 • Trymer precyzyjny

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).