MASZYNKA DO WŁOSÓW STRZYŻARKA REMINGTON HC5200

MASZYNKA DO WŁOSÓW STRZYŻARKA REMINGTON HC5200 Zobacz większe

71,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

MASZYNKA DO WŁOSÓW STRZYŻARKA REMINGTON HC5200

Maszynka do strzyżenia włosów Remington HC 5200 z linii Pro Power to eleganckie i stylowe urządzenie, które spełni oczekiwania każdego fryzjera.

Dzięki temu, że model ten oferuje zasilanie sieciowo-akumulatorowe, maszynkę można używać w każdym miejscu, w domu i w podróży.

Urządzenie posiada silnik Pro Power oraz wykonane ze stali nierdzewnej, delikatnie zakończone żłobione, samoostrzące się ostrza.

W tym modelu dostępne są także dwie nakładki, które oferują możliwość wyboru długości strzyżenia od 3 mm do 42 mm.

Czas ładowania akumulatora wynosi około 16 h. Pozwala to na 40 minut bezprzewodowej pracy.

Komfort użytkowania gwarantuje wskaźnik poziomu baterii/ładowania, który informuje o stanie przygotowania urządzenia do pracy oraz uchwyt antypoślizgowy, dzięki któremu urządzenie idealnie leży w dłoni oraz się nie wyślizguje.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Silnik Pro Power

Ostrza ze stali nierdzewnej Advanced steel

Samoostrzące się ostrza

2 nakładki grzebieniowe z regulacją długości (3 - 42mm)

Zasilanie sieciowo - akumulatorowe

Do 40 min. bezprzewodowego działania

Pełne ładowanie w 16 godzin

Wskaźnik ładowania

Szczoteczka czyszcząca, buteleczka oleju

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).