Trymer Philips BT7501/85 + Golarka Philips BG105

Nowość Trymer Philips BT7501/85 + Golarka Philips BG105 Zobacz większe

259,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Trymer Philips BT7501/85 + Golarka Philips BG105

Za pomocą tego trymera Philips BT7501 usuniesz lub wymodelujesz swój zarost w pożądany sposób, w krótkim czasie, w dodatku bez zbędnego brudzenia. W zestawie znajduje się również golarka do wrażliwych miejsc Philips BG105

Przycinanie jednym ruchem

Trymer pochłania 95% wszystkich przyciętych włosów, co z kolei ogranicza bałagan w zlewie.Przycinaj brodę za pomocą innowacyjnego systemu Lift & Trim PRO. Podnosi płaskie włosy i prowadzi je do ostrych metalowych ostrzy, aby uzyskać dokładny wynik. Może być używany z przewodem lub bez

Przytnij w dowolnym kierunku

Dzięki unikalnej konstrukcji z 2-kierunkowym trymerem i grzebieniem 3 mm urządzenie to dociera do wszystkich włosów, nawet jeśli rosną w różnych kierunkach. W przypadku grubszych włosów zaleca się przycinanie z grzebieniem.

Ostrza

Ostrza ze stali nierdzewnej są podwójnie zaostrzone, więc radzą sobie nawet z najgrubszymi włosami. Ostrza nie muszą być wymieniane ani smarowane w trakcie użytkowania trymera.

Dwadzieścia pozycji długości

Wybierz długość, obracając pokrętło na rączce, aż zostanie wyświetlona żądana długość od 0,5 do 10 mm. Wybrana długość jest następnie „zablokowana” dla równomiernego przycięcia.

Twoja skóra jest chroniona

Unikalny system ochrony skóry chroni nawet najbardziej wrażliwe obszary ciała, pozwalając na przycinanie do 0,5 mm bez bezpośredniego kontaktu pomiędzy ostrymi krawędziami ostrzy a skórą.

Specyfikacja techniczna:

 • Producent: Philips
 • Typ: BT7501/85
 • Liczba ustawień długości: 20 zintegrowanych ustawień długości
 • Precyzja (rozmiar kroków): 0,5 mm
 • Różne ustawienia długości: od 0,5 do 10 mm
 • Element tnący: ostrza ze stali nierdzewnej
 • Pokrętło sterowania: łatwa regulacja ustawień
 • Czyszczenie: zmywalne ostrza i nasadki
 • Działanie: może być używany z przewodem lub bez
 • Szybkie ładowanie: 5 minut
 • Czas ładowania: 1 godzina
 • Czas pracy: 60 minut pełnego naładowania
 • Typ baterii: NiMh

Zawartość zestawu:

 • Trymer do brody: BT7501
 • body groomer BG105
 • Grzebień: System Lift & Trim
 • Etui: miękkie
 • Konserwacja: szczotka do czyszczenia

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).