Szczoteczka Philips ProtectiveClean 5100 HX6851/29

Szczoteczka Philips ProtectiveClean 5100 HX6851/29 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

396,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Szczoteczka Philips ProtectiveClean 5100 HX6851/29

 • Skład zestawu: Szczoteczka soniczna Philips Sonicare ProtectiveClean 5100, 2 główki W2c Optimal White, ładowarka, futerał podróżny, instrukcja obsługi w języku polskim
 • Tryby pracy: 3 (czyszczenie & wybielanie & ochrona dziąseł)
 • Sygnalizator czasu mycia: Tak
 • Trwałość końcówki: Tak
 • Czujnik nacisku: Tak
 • Maksymalna częstotliwość pracy: do 62 000 ruchów szczotkujących na minutę
 • Czas pracy po pełnym naładowaniu (przy założeniu mycia 2 razy dziennie po 2 minuty): Do 3 tygodni na jednym ładowaniu
 • Kolor: Granatowy
 • Napięcie znamionowe: 110–220 V
 • Dodatkowe funkcje: SmarTimer, QuadPacer, BrushSync, czujnik nacisku

Szczoteczka soniczna Philips

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 białe zęby i zdrowe dziąsła. Delikatne czyszczenie z czujnikiem nacisku i ochroną dziąseł oraz program usuwający przebarwienia to połączenie najlepszych efektów w trzech programach pracy dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

 • Program czyszczenia do codziennego usuwania resztek pokarmu oraz dbania o higienę jamy ustnej,
 • Program wybielania doskonale usuwa przebarwienia oraz płytkę nazębną,
 • Program ochrony dziąseł to dodatkowa minuta mniejszej mocy, podczas której możemy wykonywać masaż dziąseł.

Sonicare ProtectiveClean 5100

 • Główka szczoteczki W2 Optimal White to gęsto ułożone oraz centralnie umieszczone włosie, które usuwa powierzchniowe przebarwienia i powoduje efekt bielszych zębów już po pierwszym tygodniu szczotkowania.
 • Technologia Philips Sonicare ProtectiveClean to bezpieczeństwo dla aparatów ortodontycznych, wypełnień, koron i lakieru.
 • Program zbyt mocnego nacisku wydaje dźwięk, aby przypomnieć, że należy delikatniej szczotkować zęby.
 • Funkcja BrushSync emituje przypomnienie o konieczności wymiany końcówki. Szczoteczka synchronizuje się z główką, dzięki czemu rejestruje jak długo oraz jak mocno szczotkowane są zęby, co daje pewność, że główka zostanie wymieniona podczas gdy straci swoją maksymalną skuteczność.
 • QuadPacer sygnalizuje kiedy należy zmienić stronę szczotkowanej jamy ustnej, a SmarTimer informuje o upłynięciu zalecanych przez stomatologów 2 minut mycia zębów.
 • Posiada futerał podróżny umożliwiający higieniczne przechowywanie i transportowanie szczoteczki.

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).