Szczotka prostująca REMINGTON Keratin CB7480

Szczotka prostująca REMINGTON Keratin CB7480 Zobacz większe

168,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Szczotka prostująca REMINGTON Keratin CB7480

 • Jonizacja: Tak
 • Kolor: Szaro-różowy
 • Liczba poziomów temperatury: 3
 • Powłoka płytek: Ceramiczna
 • Zasilanie: Sieciowe

Eleganckie, proste loki są bardzo stylowe - a może chcesz dodać im trochę objętości? Teraz możesz zachować naturalną objętość włosów, a jednocześnie wygładzić je do perfekcji, uzyskując naturalnie prosty styl oraz objętość!

To połączenie szczotki i prostownicy zaprojektowano specjalnie z myślą o skróceniu czasu stylizacji.Wyprostuj swoje loki za pomocą szczotki i wyraź swój własny, niepowtarzalny styl bez ryzyka dla zdrowia włosów, w ciągu zaledwie kilku minut.

Duża głowica szczotki, w stylowym odcieniu szarości lub złotym kolorze różowym, wyposażona jest w ceramiczną grzałkę zawierającą keratynę i olej migdałowy, które uwalniają się podczas stylizowania od nasady włosów aż po końcówki, czego efektem są zdrowo wyglądające, gładkie i proste włosy.Szczotka do prostowania zamyka wilgoć we włosach, dzięki czemu są one jedwabiście gładkie.Antystatyczna technologia jonowa polega na uwalnianiu ujemnych jonów podczas stylizacji, co minimalizuje elektryzowanie się włosów.

Szczotka do prostowania zamyka wilgoć we włosach, dzięki czemu są one jedwabiście gładkie. Antystatyczna technologia jonowa polega na uwalnianiu ujemnych jonów podczas stylizacji, co minimalizuje elektryzowanie się włosów. 3 ustawienia temperatury do 230°C pozwalają dopasować temperaturę do typu włosów, a płaska krawędź została specjalnie zaprojektowana, aby można było podczas stylizacji dotrzeć bliżej nasady włosów..

Specyfikacja:

 • Jonizacja: Tak
 • Regulacja temperatury: Tak
 • Kolor: Szaro-różowy
 • Liczba poziomów temperatury: 3
 • Moc [W]: 66
 • Powłoka płytek: Ceramiczna
 • Zasilanie: Sieciowe
 • Zastosowane technologie: Ceramiczne nakładki

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).