Końcówki Philips Sonicare G3 4 szt HX9054/17

Nowość Końcówki Philips Sonicare G3 4 szt HX9054/17 Zobacz większe

119,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Końcówki Philips Sonicare G3 4 szt HX9054/17

Do 7x zdrowsze dziąsła już w 2 tygodnie*

 • 4 sztuki w opakowaniu
 • Rozmiar standardowy
 • Parowanie w programie BrushSync

  *W trybie Gum Health i w porównaniu do szczoteczki manualnej. Na podstawie wskaźnika krwawień dziąseł (GBI).

Do 7x zdrowsze dziąsła już w 2 tygodnie*

Dbając o kompleksową higienę jamy ustnej, ta końcówka wspiera zdrowie Twoich dziąseł. Pozwala uzyskać do 7x zdrowsze dziąsła już w 2 tygodnie*

*W trybie Gum Health i w porównaniu do szczoteczki manualnej. Na podstawie wskaźnika krwawień dziąseł (GBI).

Zaawansowana technologia soniczna Philips Sonicare

Czyszcząca siła aż 62000 ruchów na minutę nadaje dużą prędkość mieszaninie płynu (pasty i śliny) wytwarzając mikrobąbelki, a następnie szeroki zakres ruchu włosia wtłacza je głęboko w przestrzenie międzyzębowe oraz wzdłuż linii dziąseł zapewniając doskonałe czyszczenie

Zawsze wiesz, kiedy dokonać wymiany. Zawsze skutecznie Przypomnienie o wymianie końcówki

Jeśli Twoja szczoteczka Philips Sonicare posiada funkcję przypomnienia o wymianie końcówki, ta końcówka jest z nią kompatybilna.

Bezpieczna dla osób z aparatem ortodontycznym i wrażliwymi zębami

Wszystkie oryginalne końcówki Philips Sonicare są bezpieczne dla osób z aparatem ortodontycznym i wrażliwymi zębami

Zawartość opakowania

Końcówki szczoteczki G3 Premium Gum Care – 4szt

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).